english version

Portal Zwierciadlo.pl

Zwierciadlo.pl jest niezależną linią biznesową Wydawnictwa Zwierciadło. Portal jest pierwszym serwisem lifestylowym o charakterze psychologicznym, dedykowanym ludziom, którzy dbają o jakość życia. Chociaż akcenty psychologiczne są wyróżnikiem serwisu, nie brakuje w nim miejsca dla tematów związanych ze zdrowiem, życiem intymnym, kulturą oraz urodą i modą. Serwis dociera do ponad 290 000 unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 2,5 miliona odsłon miesięcznie (źródło: Google Analytics, październik 2015).

www.zwierciadlo.pl

E-kwartalnik Zdrowie Ma Sens (www.zdrowiemasens.pl)

Pierwszy numer kwartalnika ukazującego się wyłącznie w wersji elektronicznej został opublikowany w marcu 2014 roku. Jest to praktyczny magazyn o zdrowiu, profilaktyce, sztuce życia w harmonii ze sobą i światem. Każde wydanie – redagowane przez zespół drukowanego miesięcznika Sens – dotyczy innej pory roku. Kwartalnik zdobył już rzeszę wiernych odbiorców. „Zdrowie ma Sens” dociera do ponad 35 000 subskrybentów. Dystrybuowane jest bezpłatnie do osób, które zarejestrują się na stronie www.zdrowiemasens.pl. Magazyn po pobraniu można czytać na ekranie komputera, wydrukować lub przenieść na tablet.

www.zdrowiemasens.pl

Przeczytam.pl - czyli nie czytaj kota w worku

Z myślą o tych, którzy nie chcą „czytać kota w worku” Wydawnictwo Zwierciadło stworzyło portal Przeczytam.pl, internetowy klub miłośników dobrej książki zrzeszający ponad 10 tysięcy czytelników. Zapewnia on dostęp do biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.
Przeczytam.pl daje szansę czytelnikom przeczytania znacznie obszerniejszego fragmentu książki w porównaniu do tego, co oferują księgarnie internetowe.
Jeśli przeczytany fragment zainteresuje czytelnika, na stronie Przeczytam.pl sprawdzi, gdzie daną książkę w wersji drukowanej czy elektronicznej może kupić najtaniej.

www.przeczytam.pl

Inne

Wydania PDF – Identyczne z wersją drukowaną – dystrybuujemy za pośrednictwem platform: e-Kiosk, Publio, Nexto i eGazety.

Dane kontaktowe

Kontakt z redakcją portalu: portal@grupazwierciadlo.pl
Kontakt z działem reklamy elektronicznej: grupazwierciadlo.pl/reklama

Szef Mediów Elektronicznych: Marcin Kozioł

Redaktor prowadząca: Katarzyna Margielska, k.margielska@grupazwierciadlo.pl
Sekretarz redakcji: Aleksandra Mijakoska, a.mijakoska@grupazwierciadlo.pl
Online & E-Commerce Project Manager Artur Winiarski, a.winiarski@grupazwierciadlo.pl
Programista: Sylwester Ciach, s.ciach@grupazwierciadlo.pl