Grupa Zwierciadło od kilku lat aktywnie rozbudowuje dział książek, współpracując z najbardziej poczytnymi autorami.

Pierwszą książką wydaną przez dział książek Wydawnictwa Zwierciadło był zbiór felietonów Katarzyny Miller„Nie bój się życia”. Publikacja autorki związanej z magazynem „Zwierciadło” ukazała się we wrześniu 2010 roku i już po tygodniu znalazła się na listach bestsellerów.

Znaczną część oferty wydawniczej stanowią poradniki psychologiczne, autorstwa znanych specjalistów: Katarzyny Miller, Wojciecha Eichelbergera czy Miłosza Brzezińskiego. Wydawnictwo współpracuje również z wieloma poczytnymi pisarzami i dziennikarzami, takimi jak: Maria Nurowska, Szymon Majewski, Monika Mrozowska, Maja Popielarska, Hanna Samson, Maria Stepan czy Rinke Rooyens.

Bestsellerem okazał się cykl „Czas honoru”, którego tom pierwszy ukazał się w roku 2011opowieść o losach czterech cichociemnych, napisana przez autora telewizyjnego serialu pod tym samym tytułem, Jarosława Sokoła. Powieść została również wydana jako 9-tomowa kolekcja prasowa w twardej, ekskluzywnej oprawie.

W 2013 roku ukazała się książka Macieja Stuhra „W krzywym zwierciadle”, która natychmiast stała się ogromnym wydarzeniem na rynku wydawniczym. Dostępne jest już jej drugie, rozszerzone wydanie W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił”, które również weszło na listy bestsellerów

Do księgarń trafiły właśnie najnowsze książki Wydawnictwa Zwierciadło: „Jak facet z facetem” Andrzeja Gryżewskiego i Przemysława Pilarskiego oraz pierwszy tom nowego cyklu powieściowego Ałbeny Grabowskiej „„Alicja w krainie czasów. Czas zaklęty”„. FF_okladka

 

 

 

Koktajle dla zdrowia i urodyKoktajle3Koktajle_okladka

Bestsellerem jest, począwszy od wydania każda z części poradnika  „Koktajle dla zdrowia i urody” autorstwa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr.

Księgarnia internetowa: www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl

Kontakt:

Szef Projektu:

Magdalena Chorębała tel. +48 22 312 37 41 m.chorebala@grupazwierciadlo.pl

Dyrektor ds. handlowych:

Anna Gromadowska tel. +48 22 312 37 21 a.gromadowska@grupazwierciadlo.pl

Dział Promocji – Książki:

Dorota Rożek tel.+48 22 312 37 42 d.rozek@grupazwierciadlo.pl