Jesteśmy zawsze gotowi do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Wystarczy odezwać się do jednej z poniższych osób. Czekamy!

Dane adresowe

asystentka zarządu
Sylwia Wilgocka – tel. 22 312 39 37; s.wilgocka@grupazwierciadlo.pl

 

główna księgowa

Agnieszka Paluchowska a.paluchowska@grupazwierciadlo.pl


Agnieszka Dygas  a.dygas@grupazwierciadlo.pl

Katarzyna Kuca, k.kuca@grupazwierciadlo.pl

Maria Bednarska m.bednarska@grupagrupazwierciadlo.pl


Kontakt z mediami

dyrektor promocji i PR
Monika Summer- Brason,  m.brason@grupazwierciadlo.pl