Akademia Zwierciadła organizuje warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i psychologii biznesu.  Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Akademia została założona przez miesięcznik Zwierciadło w 2007 roku.

Kadrę trenerską Akademii tworzą znani i uznani eksperci związani ze Zwierciadłem, m.in. Katarzyna Miller, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Tomasz Jastrun, Dorota i Bogdan Biali, Benedykt Peczko, Hanna Samson, Aleksander Teisseyre, Jarosław Marek Spychała, Kazimierz Nalepa, Iwona Kozak, Zenon Kruczyński.

Nasza specjalizacja to rozwój osobisty, walka ze stresem, odkrywanie potencjału, rozwój kreatywności, praca z ciałem, komunikacja interpersonalna, zarządzanie, coaching, motywacja, pasje: kulinarne, pisarskie, fotograficzne.

Warsztaty Akademii dla firm rozwijają „miękkie” kompetencje zespołów i menedżerów oraz stanowią element motywacyjny i CSR – dbania o pracownika i jego rozwój. Akademia organizuje również warsztaty sponsorowane, które poprzez promocję w Zwierciadle i pozostałych mediach Grupy Zwierciadło, zapewniają Partnerowi dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej i wsparcie sprzedaży.

Kontakt:

tel. +48 22 312 25 ,
akademia@grupazwierciadlo.plwww.akademiazwierciadla.pl