17. sierpnia ukazało się wrześniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło) w cenie 6,99 zł.
Bohaterka okładki, Judi Dench w towarzystwie kolejnych Bondów spędziła 17 lat. Ze łzami przyjęła decyzję o uśmierceniu postaci M. Nie spoczęła jednak na aktorskich laurach, nie odcina kuponów od sławy. Jesienią do polskich kin wejdą trzy nowe filmy z jej udziałem.
W temacie miesiąca o pracy marzeń: o turkusowych organizacjach, opartych na nowych biznesowych rozwiązaniach, których podstawą są współpraca i zaufanie. Takie organizacje tworzy zespół ludzi, którzy ocenianie zmieniają na docenianie, kontrolowanie na wspieranie, a rywalizację na współpracę. Brzmi niewiarygodnie? Ale jest możliwe!
Na jesień redakcja przygotowała także wywiady z aktorką Aleksandrą Konieczną, projektantką biżuterii Anną Orską, wokalistką i kompozytorką, Anną Wyszkoni, pisarzem Łukaszem Orbitowskim. O dobrodziejstwach wynikających z aktorskiej kariery opowiada Charlize Theron, a w rozmowach o kulturze – o najnowszej roli płatnego zabójcy, ulubieniec Quentina Tarantino, Samuel L. Jackson. Można również poznać receptę na sukces facebookowej dyrektor, pierwszej po Marku Zuckerbergu, Sheryl Sandberg.

Ponadto w numerze felietony Artura Andrusa, Anny Janko, Tomasza Jastruna, Szymona Majewskiego, Katarzyny Miller, Katarzyny Nosowskiej oraz Macieja Stuhra.

Wrześniowe wydanie miesięcznika dostępne jest też z dwoma tuszami – w cenie 9,99 zł.

Wstecz