W czwartek,  19 stycznia, w sprzedaży pojawiło się lutowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z Anną Marią Jopek na okładce oraz książką „Jedz i kochaj. Słodko i pikantnie” z przepisami na dania dla dwojga (objętość 100 stron).

Książka zawiera dwadzieścia osiem przepisów na przepyszne, zdrowe i łatwe do przygotowania potrawy. Orientalne i pikantne kolacje, owocowe i słodkie śniadania, pyszne desery i przekąski oraz koktajle z dodatkiem afrodyzjaków.

Bohaterką lutowej okładki jest Anna Maria Jopek – wokalistka, która nagrywa i koncertuje na całym świecie. W rozmowie ze Zwierciadłem artystka opowiedziała o życiu w nieustającej podróży, swojej najnowszej płycie „Minione” oraz o tym, jak Sting zaprosił ją niespodziewanie do wspólnego zaśpiewania „Fragile”: „Musiał wyczuć tę moją miłość do niego. Zawsze byłam ciekawa, jak to jest stroić do Stinga. Dla mnie on śpiewa najczyściej na świecie. To było szczęście chwilę pobrzmieć w jego brzmieniu.

Polecane tematy bieżącego wydania:

  • TEMAT MIESIĄCA: W cieniu tajemnicy

Tajemnica to coś, co świadomie ukrywamy, ponieważ dotyczy osobistych i intymnych spraw, albo boimy się konsekwencji jej wyjawienia. Długotrwałe ukrywanie poważnych sekretów wpływa negatywnie na zdrowie, rodzi depresje i choroby. Czy każdy ma prawo do tajemnic? Co się dzieje z człowiekiem skrywającym trudną prawdę?

  • WOKÓŁ NAS: Cyfrowi nomadzi

Coraz więcej zawodów nie wymaga codziennej obecności w biurze, do pracy potrzebne są tylko komputer i dostęp do internetu. Rośnie liczba cyfrowych nomadów, czyli ludzi którzy są ciągle w drodze, jednocześnie nie rezygnując z kariery zawodowej. Jakie są największe bariery, które trzeba pokonać, by z pracą w plecaku ruszyć w świat?

  • PSYCHOLOGIA? SPRAWDZAM! Co na kręci, co nas zniechęca

Kogo warto kochać? Na czym polega praktyczna różnica między przyciąganiem się przeciwieństw, a wzajemnym dopełnianiem w związku? Jaka jest recepta na szczęśliwy związek – zastanawia się psychoterapeuta Wojciech Eichelberger.

  • RELACJE: Nowy związek po rozwodzie

Badania pokazują, że szanse na to, by kolejny związek po rozwodzie był lepszy od pierwszego małżeństwa, są naprawdę duże. Jak zamknąć przeszłość i otworzyć się na nową, dobrą miłość?

 

 

Wstecz