W czwartek, 18 sierpnia br. na rynku ukazało się wrześniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterkami okładki są siostry Basia i Zuzia Wrońskie – założycielki zespołu Ballady i Romanse. W numerze również wielka akcja rabatowa „ZAKUPY Z KLASĄ” oraz konkurs dla czytelników „STUDIOWANIE MA SENS”, w którym do wygrania są studia podyplomowe o wartości 10 tys. złotych

Bohaterkami wrześniowego wydania są siostry Wrońskie – założycielki zespołu Ballady i Romanse, w którym Zuza jest autorką tekstów i wokalistką, a Basia gra na instrumentach klawiszowych, śpiewa i komponuje muzykę. W wywiadzie opowiedziały jak dużo prywatnie i zawodowo daje im bliska siostrzana więź. „Moment wspólnego tworzenia jest olbrzymią intymnością. Ja to porównuję z takim stanem wręcz współżycia. Wymieniają się nasze energie. Tym bardziej, że łączą nas siostrzane więzy krwi. Nie da się być bliżej. Dzięki tej współpracy wiele dowiedziałyśmy się o sobie”– przyznaje w rozmowie z SENSem Basia Wrońska.

Wyjechać z Polski czy zostać? Europa kusi lepszą pracą i obietnicą spełnienia marzeń, jednak życie za granicą to również samotność i tęsknota. W comiesięcznej debacie SENSu Paulina Młynarska pyta Renatę Kim, Cleo i Agatę Czarnacką o ich doświadczenia emigracyjne.

Relacja z bratem czy siostrą jest często dłuższa niż ta z rodzicami, przyjaciółką czy z partnerem. W „Temacie numeru” pt: „Rodzeństwo: między miłością a nienawiścią” eksperci miesięcznika SENS podpowiadają, co zrobić, gdy miłość i bliskość w rodzinie przeplata się ze złością i rywalizacją oraz jak wypracować dobry kontakt z rodzeństwem. Ponadto odpowiadamy na pytania: czy jedynacy naprawdę są samolubni i trudni we współżyciu oraz jakie realne profity mamy z posiadania siostry lub brata?

We wrześniowym wydaniu również:

  • W weekend 10-11 września w ramach akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki „Sensu” czekają zniżki do 80%, w ponad 2500 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce.
  • Konkurs STUDIOWANIE MA SENS”, w którym czytelnicy mogą wygrać roczne Międzyuczelniane Studia Podyplomowe „Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim – Yoga dla Firm Rodzinnych” o wartości 10 000 zł. Studia są realizowane przez Politechnikę Opolską i Uniwersytet Opolski z udziałem fundacji Centrum Współpracy Polska-Indie „Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu”.

Wrześniowe wydanie miesięcznika „SENS” oraz akcja „Zakupy z klasą” ma objętość 140 stron, ukazał się w nakładzie 45 500 tys. egz. i w cenie 9,99 zł. Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową wsparta kampanią w radio (RMF FM, RMF Classic, Radio Kolor oraz RDC) prasową: („Zwierciadło”, Gazeta Prawna, Internecie Internecie (Onet.pl, WP.pl, Filmweb, FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Facebook, e-darling, zet.pl, poradnikzdrowie.pl, mowimyjak.pl, przykawie.pl) oraz w prasie (dodatku do Gazety Wyborczej: Co jest Grane, miesięczniku Zwierciadło, Gazecie Prawnej, M jak Mieszkanie oraz Dobre Wnętrze)

Wstecz