„SENS&SEKS” – WYDANIE SPECJALNE MIESIĘCZNIKA „SENS”

We wtorek 26 lipca br. ukazał się „Sens&Seks” – wydanie specjalne miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest praktycznym przewodnikiem po erotyce, tajnikach miłości, świecie rozkoszy i doznań seksualnych z praktycznymi poradami ekspertów.

„Sens&Seks” jest skierowany do wszystkich, pragnących pogłębić tajniki miłości, wzbogacić życie erotyczne, jak również do tych, którzy chcą znaleźć rozwiązanie swoich problemów seksualnych.

Najciekawsze tematy wydania:

  • Seks rodzi się w głowie Jak mózg wpływa na odczuwanie satysfakcji z seksu i gdzie rodzi się orgazm? Pytamy neurolog Ałbenę Grabowską
  • Slow sex, moda czy konieczność? Pośpiech wpływa na wszystkie sfery życia, także na tę erotyczną. O seksie powolnym, czyli we właściwym tempie, opowiada sex coach Marta Niedźwiecka.
  • Smak dojrzałego seksu coach Marta Niedźwiecka tłumaczy, że mimo upływu lat, nie warto rezygnować z przyjemności, jaką daje fizyczna intymność.
  • Seksoholicy – jak to jest być uzależnionym od seksu? Zastanawiają się Wojciech Eichelberger i Tomasz Jastrun.

Ponadto w numerze: filmy i książki, które warto czytać w przerwie od seksu, afrodyzjaki, czyli jak trafić przez żołądek do serca, a także propozycje zmysłowych stylizacji i bieliźniarskie trendy.

„Sens&Seks”” ukazał się w objętości 100 stron, w nakładzie 20 tys. egz. i w cenie 14,90 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie („Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook, e-darling.pl, nakawie.pl)

Wstecz