W czwartek, 16 czerwca br. na rynku ukazało się lipcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki jest 81-letnia aktorka i modelka, Helena Norowicz, która dzieli się z czytelnikami receptą na wieczną młodość. Wydanie jest dostępne również z bestsellerowym poradnikiem Dagmary Gmitrzak „Trening Jaguara”.

 

„Nie robię nic by zmazać z siebie znaki czasu” – mówi w poruszającym wywiadzie Helena Norowicz. Bohaterka lipcowego wydania zdradza czytelnikom, że aby zachować formę, należy mieć pasje, unikać cukru , stymulować organizm do ruchu oraz ufać życiu.

Czy monogamia jest passe? W comiesięcznej debacie Sensu Paulina Młynarska wraz z Marią Rotkiel, Joanną Erbel, Mariką i Tomaszem Raczkiem zastanawiają się czy małżeństwo- jako umowa na całe życie- przechodzi do lamusa i czy wierność zawsze jest podstawa dobrej relacji.

W „Temacie numeru” pt: „Nie tylko ciało”, eksperci miesięcznika SENS pokazują jak rozwijać się przez sport i jaki jest jego wpływ na wzrost samoakceptacji i pewności siebie. Ponadto, instruują jak odnaleźć swój rytm, nie przeszarżować i nie popaść w uzależnienie, tylko czerpać z ruchu radość i przyjemność. W materiale również:  historie kobiet, które zmieniły swoje życie dzięki sportowi oraz test, dzięki któremu poznasz swoją osobowość w ruchu.

W rubryce „Dobry związek” Katarzyna Miller zastanawia się nad tym czy pretensje potrafią skutecznie zniszczyć związek oraz radzi  jak żale zamienić w prośby, natomiast ekspert Michał Pozdał odpowiada na  pytanie czy  mężczyźni faktycznie myślą tylko o seksie.

W Informatorze o warsztatach rozwoju czytelniczki poznają nowe metody rozwoju m.in: warsztaty z Jogą i medytacją, kursy tylko dla kobiet oraz sprawdzone wyjazdy rozwijające potencjał.

Do części nakładu miesięcznika dołączony został bestsellerowy poradnik „Trening Jaguara”, autorstwa Dagmary Gmitrzak, która radzi jak pokonać lęk i zostać mistrzem swojego życia. Być Jaguarem to mieć pewność siebie, odwagę, dążyć do osiągania celów, korzystać ze swojego potencjału, kierować się intuicją. Treningi zawarte w książce pomogą skutecznie działać, czerpać radość z codziennych doświadczeń, wyjść z depresji i w pełni korzystać z życia

Lipcowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, w cenie 9,99 zł (mutacja pusta). Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową: „Radio Kolor”, „Polskie Radio RDC”, prasową: „Zwierciadło”, „Dobre Wnętrze”, „Co jest grane” Internecie: FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Facebook, zet.pl, poradnikzdrowie.pl, nakawie.pl), oraz e-kwartalniku Zdrowie ma Sens.

Wstecz