17 czerwca ogłoszono laureatów tegorocznej edycji plebiscytu „Najlepsza książka na lato”, którego organizatorem jest serwis Granice.pl (www.granice.pl). W plebiscycie oddano ponad 30 000 ważnych głosów.
prezentacja_jedz_i_pracujKsiążka Wydawnictwa Zwierciadło „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” Karoliny i Macieja Szaciłłów zdobyła nagrodę internautów w kategorii „poradniki”. Pod względem ilości oddanych głosów wśród wszystkich biorących udział w plebiscycie była drugim tytułem co do częstości wskazań – we wszystkich kategoriach.
Ten poradnik był też najpopularniejszy wśród osób odwiedzających stoisko magazynu „Sens” na Międzynarodowym Festiwalu Dnia Jogi 19 czerwca. To tylko potwierdza, że to naprawdę najlepsza książka na lato! Książka jest także jednym z bestsellerów swojej kategorii w serwisie empik.com.
Autorzy o swoim podejściu do zdrowego odżywiania, które zostało odzwierciadlone w obu poradnikach opublikowanych przez Wydawnictwo Zwierciadło opowiadali podczas spotkań z czytelnikami na Warszawskich Targach Książki oraz na Międzynarodowym Festiwalu Dnia Jogi.

DSC_3944

 

Wstecz