CZERWCOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS Z KATARZYNĄ BONDĄ NA OKŁADCE, AKCJĄ MĄDRY RODZIC, MĄDRE DZIECKO ORAZ KSIĄŻKĄ WOJCIECHA EICHELBERGERA I ANNY MIESZCZANEK

W czwartek, 19 maja br. na rynku ukazało się czerwcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki jest autorka kryminałów, Katarzyna Bonda, która w odważnym wywiadzie o rodzinnych tajemnicach, strachu i zbrodni. W wydaniu także, z okazji Dnia Dziecka, akcja „Mądry rodzic, mądre dziecko” ze zniżkami na rodzinne warsztaty, wystawy i spektakle dla dzieci. Do części nakładu dołączona jest książka Wojciecha Eichelbergera i Anny Mieszczanek „Jak wychować szczęśliwe dzieci”.

 „Nie każdy jest zbrodniarzem, ale wszyscy kłamiemy” – Katarzyna Bonda zastanawia się nad tym co tkwi w umyśle mordercy i czy do zbrodni doprowadza człowieka strach i przemoc, których sam zaznał w przeszłości.  Szuka związku między kryminałem a psychologią oraz odpowiedzi na pytanie, czego nie wiemy o przestępcach i o sobie samych.

Z „Tematu numeru” czytelniczki dowiedzą się jak zacząć życie od nowa i jakiej zmiany naprawdę potrzebują. Pomogą w tym ćwiczenia coach Dagmary Gmitrzak, dla wahających się przed decyzją oraz rady psycholog Ewy Klepackiej-Gryz, jak nie wpaść w pułapkę ciągłego zaczynania od nowa. Materiał wzbogacony został inspirującymi historiami kobiet, które zawalczyły o siebie.

Kumpel czy wzór? Wolność czy dyscyplina? W comiesięcznej debacie Sensu Paulina Młynarska pyta Wojciecha Eichelbergera, Cezarego Pazurę i Romana Kurkiewicza o dylematy współczesnych ojców. Jak wygląda podejście współczesnych mężczyzn do ojcostwa i czy wolą być dla swoich dzieci autorytetami czy przyjaciółmi. Czy jednak jedno wyklucza drugie?

W numerze ogłoszona została akcja zniżkowa dla Czytelniczek „Mądry Rodzic, Mądre Dziecko”, która jest skierowana do rodziców, aby pomóc jeszcze efektywniej spędzić czas z najmłodszymi.  Dodatkowo Czytelnicy wraz z dziećmi mogą skorzystać z kuponów rabatowych na edukacyjne książki, filmy, spektakle, warsztaty i wiele innych – w ramach wspólnego spędzania czasu. Akcja ogłoszona jest w miesięczniku SENS oraz Zwierciadło i trwać będzie od 14 maja do 15 czerwca 2016 r., wezmą  w niej udział m.in.: Muzeum Narodowe w Warszawie, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Wrocławski Teatr Lalek, Teatr Roma i inne.

Ponadto w numerze czytelniczki znajdą zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Jogi, na 19.06.2016 w Warszawie na Polu Mokotowskim. W związku z nim, w wydaniu został opublikowany kupon, który czytelniczki mogą wymienić w dniu wydarzenia na voucher upoważniający do wejścia na zajęcia jogi do wybranej szkoły na terenie całej Polski.

Do części nakładu miesięcznika dołączony został bestsellerowy poradnik „Jak wychować szczęśliwe dzieci”, autorstwa Wojciecha Eichelbergera oraz  Anny Mieszczanek.  Jest to rozmowa z samym sobą, o wyzwaniach, o jasno postawionych wymaganiach. Rodzice często zadają sobie pytanie „Jak sprawić, by nasze dziecko było szczęśliwe?”. W książce rodzice znajdą odpowiedzi na pytania między innymi: Czy dziecko może przejawiać agresję wobec rodziców? Jak kształtować kontakty między rodzeństwem? Czy sprawdza się działanie według metody – „ tyle wymagań, ile miłości”?

Czerwcowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, ukazał się w nakładzie 53 tys. egz. i w cenie 9,99 zł (cena z książką: 19,99 zł) . Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową: „Radio Kolor”, prasową: „Zwierciadło”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Gazeta Prawna”, dodatek do Gazety Wyborczej „Co jest grane”; Internecie: FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Facebook, e-darling, zet.pl, poradnikzdrowie.pl, mowimyjak.pl wysokieobcasy.pl, nakawie.pl), oraz  e-kwartalniku Zdrowie ma Sens.

Wstecz