W czwartek,  14 kwietnia, w sprzedaży pojawi się majowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z książką „JEDZ I PRACUJ nad własnym zdrowiem”.

W numerze również pierwsza odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”. 

Bohaterką majowego wydania jest Urszula Dudziak – ceniona wokalistka jazzowa i kompozytorka. W rozmowie ze „Zwierciadłem” opowiada o tym, jak przez trudne życiowe momenty przeszła z pozytywną energią, dzięki której udało jej się znokautować raka: „Nie zadawałam sobie niepotrzebnych pytań typu: dlaczego ja? Zmieniłam totalnie swój tryb życia z rabunkowego na zdrowy, ze stresowego na mądry, praktyczny i pogodny. I przegoniłam gada.”

Książka Karoliny i Macieja Szaciłłów „JEDZ I PRACUJ nad własnym zdrowiem” dedykowana jest przede wszystkim osobom, które cały dzień lub jego dużą część spędzają poza domem. Zawiera proste przepisy na  zdrowe i sycące śniadania oraz lunche, które można zabrać do pracy. Autorzy udowadniają, że przygotowanie pysznego, pełnowartościowego posiłku nie musi oznaczać spędzania w kuchni wielu godzin.

 

AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Nowa akcja zorganizowana przez miesięcznik Zwierciadło,  powstała z myślą o czytelnikach – miłośnikach dobrej literatury – ale również po to, by pomagać.

Poprosiliśmy znane i cenione osoby o przekazanie książki, która miała wpływ na ich życie: pomogła poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowała do działania, a nawet odmieniła ich losy.  Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami , zostanie zlicytowana  na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

Częścią akcji jest cykl redakcyjnych rozmów – o lekturach, które zmieniły życie darczyńców.

Polecane tematy bieżącego wydania:

  • TEMAT MIESIĄCA: DAJ TO, CO NAJLEPSZE

Obecność innych ludzi jest niezbędna, aby prawidłowo rozwijać się i żyć. Sekretem ludzi sukcesu jest nie tylko wysokie IQ czy niezwykła ambicja, a właśnie rodzina-ludzie którzy ich kształtowali oraz spotkania, które nadały życiu sens i kierunek. Odpowiadamy na trudne pytanie czym jest obecność i jak ją wzmacniać.

  • SPOTKANIA: WOJTEK MAZOLEWSKI. WSZYSTKO, CO NIONIO

Wojtek  Mazolewski pierwszą płytę nagrał po trzydniowej orgii muzycznej, połączonej ze spożyciem grzybków halucynogennych. W tym roku mija 30 lat na scenie i 40 lat życia muzyka. Artysta nazywany „produktem eksportowym polskiej kultury” w wywiadzie mówi, że swoją muzyką chce przypominać o sile marzeń i motywować do działania: „Wiemy od słuchaczy, że tak się zdarza. Opowiadali nam historie, jak na nowo odkrywali namiętność, miłość, a nawet płodzili dzieci przy naszych płytach.”

  • LUSTRO NASZYCH CZASÓW: TATA NA ZAKRĘCIE

Nie ma dziś uniwersalnego modelu ojcostwa. Każdy może stworzyć model dla siebie samego i wcale nie musi dążyć do ideału, który ktoś wymyślił. Współczesny tata nie siada już po pracy z kawą przed telewizorem. Potrafi zmienić pieluchę, chętnie opowie bajkę na dobranoc i przytuli. Ale czy zawsze?

Majowe  wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukaże się w objętości 212 stron, w nakładzie 130 tys.  i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez książki) oraz 13,99 zł (mutacja z książką). Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią outdoorową na autobusach miejskich, w Radio (Radio RMF FM, KOLOR oraz Radio Dla Ciebie), w Internecie (WP.PL, poradnik zdrowie.pl, mowimyjak.pl, dziennik.pl, FB kukbuk.pl FB Zwierciadło oraz  Zwierciadlo.pl), w prasie: dzienniku Gazeta Prawna, miesięczniku Sens oraz Moje Mieszkanie)

Wstecz