W czwartek, 24 marca br. na rynku ukazało się kwietniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki jest psycholożka, Hanna Samson, która w wywiadzie mówi o trudnych rodzinnych relacjach i lęku przed starością. Do części nakładu dołączona jest płyta w formacie CD  i MP3 z treningiem autogennym „REAKSACJA”.

„Wszyscy jesteśmy mądrzejsi od matek. Matka to ”chłopiec do bicia” naszej kultury, a jednocześnie istota gloryfikowana, która z racji tego, że jest matką, powinna być bez zarzutu”- mówi w wywiadzie okładkowym Hanna Samson. Porusza także temat braku zrozumienia i empatii w relacjach rodzinnych, a także starości i powodów, dla których się jej boimy. W księgarniach dostępna jest również nowa książka autorstwa Hanny Samson „SENSownik. Opowieści życiowe”, wydana przez Wydawnictwo Zwierciadło.

„Mamo, tato, jestem homo! Czy można się z tym pogodzić?”. To temat aktualnej debaty miesięcznika SENS, w której Paulina Młynarska pyta mamy dzieci homoseksualnych Tamarę Uliasz i Anetę Ostrowską, badaczkę Joannę Mizielińską oraz Agę Zaryan, czy tęczowe rodziny mogą być w Polsce szczęśliwe i czuć się bezpieczne.

W kwietniowym wydaniu, w temacie numer pt: „Więzy czy więzi” psycholog Ewa Klepacka Gryz wyjaśnia, dlaczego nie ma dorosłości bez niezależności, a trenerka Renata Mazurowska w rozmowie z psycholog Zuzanną Zelmer, szukają recepty na dobre relacje z nadopiekuńczymi lub raniącymi rodzicami. Ponadto, ćwiczenia trenerki rozwoju osobistego Dagmary Gmitrzak, które pomogą czytelniczce „odciąć pępowinę” i żyć na własny rachunek.

W cyklu „Dobry związek” psycholożka Katarzyna Miller wesprze kobiety porzucone, natomiast seksuolog Andrzej Depko, przyjrzy się życiu  seksualnemu współczesnej singielki.

W dziale coaching kariery, trenerka biznesu Joanna Heidtman podpowie, po czym rozpoznać lidera oraz jakimi cechami powinien odznaczać się współczesny przywódca w firmie. Life coach Joanna Godecka podpowie, jak sobie poradzić z lękami związanymi z pracą m.in. zwolnieniem, trudnym szefem, nadmiarem obowiązków oraz jak w sytuacjach niepewnych zadbać o swój potencjał.

W Informatorze o warsztatach rozwoju, czytelniczki poznają nowe metody rozwoju m.in: warsztaty z Jogą i medytacją, kursy tylko dla kobiet oraz sprawdzone wyjazdy rozwijające potencjał.

Do części nakładu miesięcznika zostanie dołączona płyta z treningiem autogennym „Relaksacja” dr Sylwestra Kowalskiego. Płyta zwierająca 3 treningi, łącznie 58 minut, została przygotowana w formacie CD oraz MP3 . Treningi przygotowane i skierowane są do osób szukających skutecznych metod efektywnego relaksu. Dedykowana jest odbiorcom zestresowanych życiem codziennym lub tych, którzy chcą zachować wewnętrzny spokój i równowagę we współczesnym świecie.

Kwietniowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, ukazał się w nakładzie 55 tys. egz. i w cenie 9,99 zł ( cena z płytą: 13,99 zł . Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową (Polskie Radio RDC, Radio Kolor), prasową: („Zwierciadło”, Gazeta Prawna, tygodnik „Panorama” (Wyspy Brytyjskie), Internecie (FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Onet.pl, e-darling.pl, Facebook, e-darling, zet.pl, poradnikzdrowie.pl, mowimyjak.pl), oraz  e-kwartalniku Zdrowie ma Sens.

Wstecz