W czwartek, 18 lutego br. na rynku ukazało się marcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki jest dziennikarka i autorka książek Paulina Młynarska, która w wywiadzie mówi o swojej depresji, terapii i drodze do życiowej dojrzałości. W numerze także zaproszenie i rabat 50% na bilet wstępu na finał II edycji akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”.
W temacie numeru psycholog Ewa Klepacka -Gryz radzi, jak ustawić siebie w centrum własnego życia i rozkwitnąć na wiosnę. Ponadto, ćwiczenia na energię seksualna, uwolnienie swojego potencjału oraz porady jak naturalnie dbać o ciało.

Jak pozostać sobą w pogoni za zmianą? To temat debaty w aktualnym wydaniu, w której Paulina Młynarska i jej goście: Monika Jaruzelska, Marta Szarejko, Zuzanna Ziomecka oraz Krzysztof Gojdź, zastanawiają się, kiedy zmiana jest dobra, co dzięki niej zyskujemy, a kiedy tracimy, czasem samych siebie.

W cyklu „Seksualność”, seksuolog Andrzej Depko obala mity na temat gejów i lesbijek, a także wyjaśnia kontrowersyjne kwestie: skąd się bierze orientacja seksualna i jaki wpływ na nią ma struktura naszego mózgu, czy homoseksualizm jest kwestią wyboru czy genów, a także jak homoseksualizm jest postrzegany w różnych kulturach.

W numerze także specjalne zaproszenie dla czytelniczek na finał II edycji akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”, (który będzie miał miejsce 12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze, w Warszawie) oraz prezent w postaci kuponu rabatowego – 50% zniżki na bilet wstępu.

II edycja akcji rozpoczęła się w październikowym numerze br. i miała swoje odsłony na łamach magazynu oraz na FB, w postaci działań social marketingowych.
Istotą akcji jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym i prywatnym pomaga rozwojowi ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia.
Ambasadorkami II edycji akcji są: Beata Tadla – dziennikarka TVP, Marzena Chełminiak, dziennikarka Radia ZET oraz life coach, Hanna Samson- psycholożka i pisarka oraz Agnieszka Sienkiewicz- aktorka.
Uczestniczki wydarzenia będą mogły spotkać się ze znanymi psychologami i coachami m.in.: Dagmarą Gmitrzak- trenerką rozwoju osobistego, Anną Kocwę Karnaś – specjalistką Mind Shui , Daniele Gargano- psychologiem i psychoterapeutą poznawczo behawioralnym, ekspertami telewizji LIFETIME – Ewą Klepacką- Gryz oraz dr Maciejem Błaszakiem oraz konsultantami PROVIDENT.

W strefie magazynu SENS odbędą się wykłady interaktywne m.in. Katarzyny Miller pt:. „Chcę być kochana tak jak chcę”, Zuzanny Ziomeckiej pt: „Co to jest mindfulness i jak wpływa na stres?”

Ponadto uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w otwartej debacie pt: „Kobieta kobiecie suką – czy solidarność kobiet istnieje?” Wśród debatujących pojawią się: ambasadorki akcji Solidarność Kobiet ma Sens- Beata Tadla (dziennikarka), Marzena Chełminiak (dziennikarki Radia Zet) oraz pisarka Ałbena Grabowska, aktorka Marieta Żukowska, a także dr hab. nauk hum. Maciej Błaszak (ekspert telewizji LIFETIME). Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna miesięcznika SENS Katarzyna Droga.

Na stoisku odbędą się także spotkania z ambasadorkami akcji oraz z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło m.in. Ałbeną Grabowską autorką książek „Lady M”, „Lot nisko nad ziemią” oraz ”Stulecie winnych” oraz Katarzyną Miller, autorką książek m.in. „ Chce być kochana tak jak chcę”, „Nie bój się życia”, Nie bój się zdrady”, „Blaski życia”, „Królowe życia i król”.

Marcowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, ukazał się w nakładzie 50 tys. egz. i w cenie 9,99 zł. Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową: Radio Kolor, Polskie Radio RDC, prasową: „Dobre Wnętrze”, „Zwierciadło”, tygodnik „Panorama” (Wyspy Brytyjskie), dziennik Gazeta Prawna, Internecie (FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Onet.pl, e-darling.pl, WP.pl, Facebook, zet.pl, poradnik zdrowie.pl, glam.pl, wiemjak.pl, kim kim.pl)

Wstecz