W czwartek, 17 grudnia br. na rynku ukazało się styczniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło) z nowym hasłem „Psychologia dla Ciebie” oraz okładką, na której po raz pierwszy pojawił się ekspert – psycholożka Katarzyna Miller. Do części wydania został dołączony bestsellerowy poradnik jej autorstwa „Nie bój się zdrady”.
SENS stawia na praktyczną, pogłębioną wiedzę psychologiczną, którą przekazuje czytelnikowi w prosty, bezpośredni sposób (teksty o charakterze poradniczym, treningi rozwoju osobistego, testy, wywiady z ekspertami). Jego charakter odzwierciedla, nowe hasło, które od numeru styczniowego zmienia się z „Pokochaj Życie” na „Psychologia dla Ciebie”. Trafnie oddaje misję pisma, by o sprawach ważnych i trudnych pisać prosto i z psychologicznej perspektywy, a także by wspierać czytelników w zrozumieniu siebie i inspirować do rozwoju.

W miesięczniku, jak co miesiąc, znajdą się również: wywiady, emocjonujące i kontrowersyjne debaty, informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych oraz urodzie, kuchni, ekologii i zdrowiu.

Bohaterka okładki – psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Miller, w rozmowie o życiu i śmierci, radzi jak żyć szczęśliwie, jak zmienić przeszłość i jak odróżniać to, na co mamy wpływ od tego, na co nie mamy.
Zdradza też dlaczego wiele lat żyła między lękiem a zachwytem i pierwszy raz opowiada o swoich próbach samobójczych. Czytelniczki będą również mogły skorzystać z „Millerologii stosowanej” czyli pięciu lekcji psychoterapeutki na nowy rok oraz dowiedzieć się jak wybrać dobrego terapeutę.

W styczniowym wydaniu, w temacie numeru, psycholog Ewa Klepacka Gryz radzi jak zaplanować rok 2016 według zasad pozytywnej psychologii i jak drobnymi krokami zmienić swoje nastawienie do życia i codziennych spraw. Ponadto, Renata Mazurowska pyta dr. Marlenę Kossakowską o to, jakie znaczenie ma to, co mówimy oraz dlaczego słowa, zarówno dobre, jak i złe, mają na nas tak wielki wpływ.

Do części nakładu SENSu dołączona będzie książka Katarzyny Miller „Nie bój się zdrady”. Autorka, która jest doświadczoną psychoterapeutką, uczy spojrzenia na związki z różnych perspektyw, pokazuje jak uniknąć zdrady i jak się po niej podnieść. Uświadamia również, co może być przyczyną kryzysu i jak może on nas wzmocnić.

W numerze również akcja „Inwestuję w siebie” ze zniżkami na szkolenia, kursy i warsztaty coachingowe. Czytelniczki będą mogły skorzystać z rabatów m.in. do: Szkoły Coachingu, Szkoły Liderek, na warsztaty dla kobiet: „Pewna siebie Ja”, „Symbol, obraz, metafora”, „Jak znaleźć miłość”, „DNA² THETA HEALING”, „Kreowanie wizerunku”.
Miesięcznik SENS stawia na interaktywność. Duże zainteresowanie czytelników dodatkowymi materiałami multimedialnymi skłoniło wydawcę do rozszerzenia projektu i wprowadzenia aplikacji Tap2C. Czytelnicy, dzięki bezpłatnej aplikacji do skanowania zdjęć, będą mieli możliwość obejrzenia na smartfonie lub tablecie m.in.: filmów z poradami ekspertów i coachów, trailerów filmów, materiałów backstage z sesji zdjęciowych oraz ćwiczeń trenerów personalnych.
Styczniowe wydanie miesięcznika SENS ukazało się w objętości 140 stron, w nakładzie 52 tys. egz. i w cenie 9,99 zł, w tym mutacja z książką w cenie 14,99 zł. Sprzedaż wydania będzie wsparta w radiu: Radio Kolor, RDC Polskie Radio, prasie: miesięczniku Zwierciadło, tygodniku Panorama (Londyn), internecie (Onet, WP, dziennik.pl, Facebook, Zwierciadlo.pl, e-darling) oraz punktach sprzedaży (HDS, INMEDIO)

Wstecz