We  wtorek 27 października br. ukaże się „Uroda & Zdrowie” – wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO” (Wydawnictwo Zwierciadło).

 Magazyn jest skierowany do wszystkich, którzy chcą mądrze zadbać o zdrowie i urodę i już dziś przygotować ciało na lato. Wydanie jest zbiorem porad, trików i zasad, które pomogą współczesnej kobiecie kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę. W magazynie zawarte są podpowiedzi z różnych obszarów, m.in. medycyny estetycznej, okulistyki, kosmetologii i stomatologii. Radzimy jak odmłodzić się bezpiecznie  i skutecznie, jak wygładzić skórę i wysmuklić sylwetkę w saunie, jakie ćwiczenia są najlepsze dla naszego organizmu oraz jakie nowości rządzą w dziedzinie metod korekcji wzroku.  Czytelniczka  przeczyta również o  najnowszych trendach w makijażu, oraz o najmodniejszych zapachach, a także dowie się  co zrobić aby kosmetyk, którego używamy w domu działał skuteczniej.

POLECANE TEMATY WYDANIA

Pielęgnacja: instrukcja obsługi: Jak codziennie dbać o skórę?

Zabiegi dermatologii estetycznej przywracają twarzy młody wygląd. Nie mają one jednak większego sensu, jeśli nie będziemy codziennie dbać o skórę. Staranna pielęgnacja dobrze dobranymi kosmetykami jest mniej spektakularna niż zabieg u dermatologa, ale za to niezwykle skuteczna.

Zima bez zwolnień z WF-u: Ćwicz to, co lubisz.

Wysportowana sylwetka jest w modzie. Ta zdrowa moda moda może nam przynieść same korzyści, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni rodzaj aktywności – dopasowany do wieku, temperamentu i stanu zdrowia

Malowanie dla zaawansowanych: Do każdego pudru – inny pędzel

Sztuka zmywania: Nowe akcesoria do demakijażu

Powitanie jesieni: Co robić, żeby przetrwać chłodne dni w świetnej formie

Sezonowe trendy: Cztery pory roku w kosmetyce

Dyskretny urok dekadencji: Kolory i wzory w makijażu

Czy(m) modnie pachnieć?: O najnowszych perfumiarskich trendach opowiada  senselierka Marta Siembab

Przyszłość to teraz: Najnowsze wieści z Kongresu Medycyny Estetycznej

Piękna ewolucja: Na jaki zabieg zapisać się do dermatologa?

Młodość bez kamuflażu: Przewodnik po lekarskich pilingach

Sprawdzone adresy: Kosmetyczne odkrycia

„Uroda i  Zdrowie” ukazało  się w objętości  100 stron, w cenie 14,99 zł.  Dostępne jest na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie („Zwierciadło, i „Sens”) na  zwierciadlo.pl oraz na Facebook-u.

 

Wstecz