„SENS o miłości” – WYDANIE SPECJALNE MIESIĘCZNIKA „SENS”

W czwartek 12 listopada br. ukazał się „Sens o miłości” – wydanie specjalne miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest kompendium wiedzy o miłości, związkach i relacjach, z praktycznymi poradami uznanych ekspertów.

W pierwszym bloku poświęconym miłości według Polaków, psycholog Ewa Klepacka-Gryz komentuje najnowsze badania na temat „Jak kochają Polacy”. Socjolog Tomasz Sobierajski o potrzebie wolności i o tym, jak wygląda portret współczesnego singla, czy jest samotny czy samodzielny.

W kolejnym bloku „Pokolenie borderline” omówiona została osobowość chwiejna jako metafora dzisiejszych związków oraz przyjrzeliśmy się seryjnym monogamistom i wizji miłości. W temacie „Czy wiesz, czego chcesz”, psychoterapeutka Katarzyna Miller namawia, by niekoniecznie być miłą, ale prawdziwą. Ponadto poprzez historie kobiet, które wybrały samotność, przedstawione zostały ich doświadczenia i wyznania.

W bloku „Co nas do siebie przyciąga” terapeutka Joanna Paradowska, o tym, co robić, kiedy partner krzywdzi, a związek boli i mimo to wybieramy „drania”. Ponadto, dlaczego silne kobiety tęsknią za silnym mężczyzną oraz jaki związek ma największe szansę przetrwać: z partnerem młodszym, starszym, narcyzem czy maminsynkiem. Psycholog Jolanta Burke radzi jak pożegnać się z traumą po rozwodzie, a psychoterapeuta Ireneusz Sielski skupia się na sile wybaczenia. Ponadto, jak skutecznie się rozstać i otworzyć na nowy związek.

W wydaniu także, „miłosny niezbędnik”, w którym znajdą się przepisy psychoterapeuty Tomasza Srebrnickiego na małżeństwo doskonałe, „ 10 przykazań szczęśliwej zołzy według Sherry Argov oraz „biblioteczka z serduszkiem”.

„Sens o Miłości” ukaał się w objętości 100 stron, w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie (miesięczniki „Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook, Onet.pl, Wp.pl, e-darling.pl).

Wstecz