W czwartek 7 maja br. ukazało się wydanie specjalne miesięcznika „SENS” – „Sens o Rodzicach”  (Wydawnictwo Zwierciadło). Wydanie poświęcone jest rodzicom na różnych etapach rodzicielstwa. Koncentruje się na problemach wychowawczych, ich analizie i szukaniu sposobów rozwiązania. Ponadto wskazuje, jak być szczęśliwym rodzicem na wszystkich etapach – od porodu, poprzez wychowanie i codzienne życie, po kryzys w związku i samotne rodzicielstwo.

Ważnym elementem wydania są porady ekspertów: Jeannette Kalyta mówi o psychologii narodzin, Maria Rotkiel o konfliktach na linii rodzice – dziadkowie, Wojciech Eichelberger – jak nieświadomie krzywdzimy dzieci, Agnieszka Wróblewska – jak rodzicielstwo wpływa na nas jako ludzi, oraz dr Magdalena Śniegulska – co znaczy być wystarczająco dobrym, a nie idealnym rodzicem. Czytelnicy znajdą także porady dotyczące odżywiania, warsztatów rozwoju i trendów wychowawczych.

Ponadto w numerze: sposoby na niesforne maluchy, jak nie zrazić do jedzenia i wychować smakosza, jak swoje dzieci wychowują: Tomasz Kot, Marieta Żukowska, Barbara Konarska, Anita Sokołowska, Cezary Pazura oraz Dariusz „Tiger” Michalczewski. W wydaniu także niezbędnik dla przyszłej mamy, a w nim wskazówki, jak powinna wyglądać dieta kobiety w ciąży, jak zmienia się życie po porodzie oraz mity na temat współczesnego ojcostwa. Poruszone zostaną także tematy ważne i kontrowersyjne, jak rozwód, seks po porodzie, podział obowiązków w domu czy trudne emocje.

„SENS o rodzicach”” ukaże się w objętości 100 stron, w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie („Zwierciadło”, „SENS”), Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook) oraz w punktach sprzedaży prasy.

Wstecz