W czwartek, 12 lutego na rynku ukazało się marcowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).  W numerze jedyny taki wywiad z aktorką Danutą Szaflarską, która kończy właśnie 100 lat i opowiada tylko nam jak wciąż realizuje swoje pasje.

W tym numerze 25 dodatkowych stron z PRZEWODNIKIEM ONKOLOGICZNYM a w nim, zasady postępowania w chorobie.

​Bohaterką okładki jest aktorka Danuta Szaflarska. W wywiadzie, którego udzieliła po raz pierwszy od kilku lat, zdradza jak mając 100 lat, wciąż realizuje swoje pasje. Mówi jak ważna jest w jej życiu intuicja a także, jak to jest, gdy spełnia się życzenie, które słyszymy całe życie – „Sto lat”:Dobiegnięcie do setki traktuję jak wyścig. Tak sobie teraz myślę: Jak mi się uda dobiec, to będzie zabawnie. Ale to nie jest żadne moje osiągnięcie, to osiągnięcie mojej natury. Myślę czasem, że może jestem tu potrzebna, bo poprzez moje role komuś pomagam?”

WYBRANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA:

TEMAT MIESIĄCA: Sposób na demony. Walcząc nie wygramy.
Jak pokonać własne słabości i pokochać siebie. Dlaczego wyśmiewamy lub krytykujemy osoby, które są ucieleśnieniem tego, od czego usiłujemy się w sobie odciąć?

PRACA: Znajdź własną drogę i spełnij marzenia.
Czy tradycyjne wyobrażenie kariery, zawsze jest tym czego naprawdę chcemy? A może czasem warto zwolnić i popatrzeć na wszystko z boku, żeby wybrać własną drogę?

WYCHOWANIE: Trudne emocje wobec własnych dzieci.
Dlaczego próbujemy zmieniać nasze dzieci na siłę i nie potrafimy nazwać tego, co konkretnie nas w nich złości?

SPOTKANIA: Marta Miłkowska – Polka w Banku Światowym
W wieku 23 lat zbudowała w Kenii szkołę dla 600 dzieci. Mając 30 lat doradza rządom całego świata, jak pomagać najbardziej potrzebującym.

Pierwsza część cyklu NIE-BO-RAK – PRZEWODNIK ONKOLOGICZNY

A w nim nowe spojrzenie na leczenie:

  • Jakie terapie wybrać
  • Na czym polega medycyna zintegrowana
  • Jakie prawa ma pacjent
  • Jak sobie pomóc dietą
  • Jak skutecznie opiekować się bliskim chorym

Marcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukazało się w objętości  218 stron, w nakładzie 135 tys. egz., w cenie 9,99 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, Facebook, Zwierciadlo.pl), Radiu Kolor, RDC, miesięczniku Sens, w placówkach medycznych oraz punktach sprzedaży.

Wstecz