W czwartek, 15 stycznia na rynku ukazało się lutowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).  Do części nakładu magazynu dołączona została książeczka z filmowym hitem na DVD „Zacznijmy od nowa” z Keirą Knightely, Markiem Ruffalo i Adamem Levine w rolach głównych.

Bohaterem okładki jest aktor Mathew McConaughey. W wywiadzie dla Zwierciadła opowiada o równowadze w życiu oraz o zmianach, jakie w nim zaszły: „odkryłem coś co było dla mnie zaskoczeniem. Dopiero kiedy się ustatkowałem, założyłem dom, urodziły nam się dzieci, poczułem, że mam większą niż kiedykolwiek wolność”. Aktor mówi o tym, dlaczego nie został prawnikiem  i co zaszło w jego życiu, że przestały go interesować  role w tzw. filmach kasowych.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

TEMAT MIESIĄCA: Zdrowy egoizm jest altruistyczny. Podajemy najważniejsze zasady, jak zachować równowagę wewnętrzną i co zrobić, żeby żyć w zgodzie z samym sobą, a przy okazji nie ranić innych.

PRAGNIENIE MIŁOŚCI: Dlaczego boimy się poznać partnera i idealizujemy go? Co możemy zrobić, by przyciągnąć miłość?

WOKÓŁ NAS: Jakie są koszty społeczne bycia bizneswoman? Przedstawiamy historie kobiet, które tego doświadczyły, zdobywając wysokie stanowiska w pracy zawodowej.

WYCHOWANIE: Swobodna zabawa z dzieckiem dużo daje, ale pod jednym warunkiem: przede wszystkim musi być tylko dla przyjemności.

Spotkania:

Agnieszka Więdłocha: „Nie pozwolę się zdewastować”.

Mika Dunin:  „Do lustra pije się szybko zanim alkohol zacznie działać i odbierze precyzję”

Ryszard Horowitz „…dość wcześnie nauczyłem się szacunku do samego siebie oraz tego, żeby mieć dystans do wszystkie go, co robię i jak inni na to zareagują”.

Lutowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości  200 + 4 stron, w nakładzie łącznym 153 tys. egz. (nakład z książeczką z płytą DVD z filmem „Zacznijmy od nowa” 18 tyś. egz.). Cena wydania z dodatkiem wynosi 29,99 zł (mutacja bez dodatku 9,90 zł). Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, Film Web,  Facebook, Zwierciadlo.pl), miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz