W czwartek, 18 grudnia na rynku ukaże się styczniowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).  Specjalnie dla czytelniczek dodatek noworoczny: horoskop na 2015 rok słynnej astrolożki Penny Thornton.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohaterką okładki jest Maria Peszek – kontrowersyjna piosenkarka i aktorka. W niezwykle odważnym wywiadzie dla Zwierciadła opowiada o wolności, poczuciu inności oraz prawie do bycia innym. Porusza również kwestie macierzyństwa i świadomej decyzji o nieposiadaniu dzieci.  Równie mocno wypowiada się na temat ateizmu: „Tak, mam poczucie, że człowiek ma w sobie wszystko, co mu potrzebne do bycia szczęśliwym, i nie potrzebuje do tego Boga ani religii”.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

Subiektywny raport kulturalny 2014 – przegląd najciekawszych premier i zjawisk minionego roku.

Temat miesiąca: Przebudzenie świadomości: o tym jak odkryć w sobie nieznany dotąd potencjał, sięgać po wszystko czego pragniemy.

Reportaż: Świat 10 lat po Tsunami- co zmieniło w świadomości i życiu milionów osób .

Ciało to ja: nowy cykl Wojciecha Eichelbergera, który pomoże zrozumieć dlaczego i jak zdradzamy nasze ciało i jak pogłębić z nim więź.

Spotkania:

Piotr Fronczewski: „Coraz więcej rzeczy mnie śmieszy, coraz mniej chce mi się śmiać”.

Borys Lankosz: „Mam świadomość, że film nie potrafi zmienić świata na dobre, ale wiem, że potrafi uczynić nasze życie lepszym na chwilę. I tego się trzymam”.

Mariusz Szczygieł: „Chciałbym dojść do stanu, w jakim nikt nie mógłby mnie zranić ani przerazić”.

Styczniowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości  232 stron, w nakładzie 140 tys. egz., w cenie 9,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, Facebook, Zwierciadlo.pl), miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz