STYCZNIOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS Z NOWYMI AUTORAMI, RUBRYKAMI, DZIAŁAMI

W czwartek, 18 grudnia br. na rynku ukazało się styczniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Nowościami przygotowanymi na nadchodzący rok są nowi autorzy m.in. Maria Rotkiel i nowe rubryki:„ Dobry związek”, „Psychologia mody” oraz „Psychoportret”. Bohaterką okładki jest aktorka, Joanna Brodzik, która opowiada o momentach ekstremalnych w swoim życiu i o wartości kobiecej przyjaźni.

Nowością w miesięczniku jest autorska rubryka  „Dobry związek” prowadzona przez psycholog behawioralno-poznawczą – Marię Rotkiel, która występuje  w roli eksperta z zakresu relacji i związków.

W kolejnych numerach autorka podejmie tematy dotyczące singielek oraz zajmie się relacjami w związkach i rodzinie. Przeprowadzi czytelniczkę przez wszystkie etapy związków od randkowania, aż po rozstanie. Poradzi, jak przetrwać kryzys, rozstanie oraz stworzyć udany związek i zdrowe relacje z partnerem.

Drugim nowym formatem jest rubryka „Psychologia mody” prowadzona przez  Dominikę Zasłonę – ekspertkę modową, szefową działu mody miesięczników Zwierciadło i Sens. Autorka wyjaśnia czytelniczkom, co ubrania mówią o nich samych, jaki komunikat wysyła ich wygląd oraz to, w co się ubierają. Ponadto, w rubryce czytelniczki przeczytają o historii mody, genezie oraz źródle wybranych części garderoby.

„Psychoportret”– trzecia nowość –  to cykl artykułów o intrygujących postaciach świata kultury – bohaterach masowej wyobraźni, ich dramatycznych losach i psychologicznych problemach. W kolejnych numerach magazynu przedstawione zostaną życiorysy znanych osób z portretem psychologicznym. Pierwszym bohaterem cyklu   będzie Robin Williams.

Ponadto wzmocniony został praktyczny wymiar działu „Twój rozwój” – o dodatkowe warsztaty, nowe metody i treningi. Materiały zostały wzbogacone o zestawy ćwiczeń i praktyczne poradnictwo.

 

W wywiadzie okładkowym aktorka JOANNA BRODZIK rozmawia z Redaktor Naczelną Katarzyną Drogą o prawdziwych wartościach, życiu po 40-tce, kobiecej przyjaźni oraz o tym, jak ostatnia rola  Lady Di wpłynęła na jej życie. O tym, co jest najważniejsza w związku i co ceni u mężczyzn.

 

W bieżącym numerze, w debacie, Paulina Młynarska, Magdalena Ogórek, Eliza Michalik, Ojciec Paweł Gużyński stawiają pytanie „Czy Bóg nienawidzi kobiet oraz czy Kościół dyskryminuje kobiety? Szukają odpowiedzi na pytanie: Czy prawa kobiet stoją w sprzeczności z nauką KościołaStyczniowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 132 stron, ukaże się w nakładzie 60 tys. egz. i w cenie 9,90 zł. Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią prasową: „Zwierciadło”, „Mój Przedszkolak”, tygodnik „Panorama” (Wyspy Brytyjskie), Internecie (Zwierciadlo.pl, Onet.pl, WP.pl, Facebook, e-darling, Sukcespisanyszminka.pl) oraz punktach sprzedaży prasy.

Wstecz