W czwartek, 13 listopada na rynku ukazało się grudniowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).  Wydawca przygotował akcję zniżkową „Weekend Świątecznych Zakupów”. Na czytelniczki czekają promocje do 50% na ponad 5 000 kreatywnych prezentów. Do części nakładu został również dołączony świąteczny dodatek z inspiracjami na wyjątkowe prezenty od polskich projektantów  i twórców handmade.

 

Bohaterką okładki jest piosenkarka Natalia Kukulska. W wywiadzie dla Zwierciadła opowiada o tym dlaczego jedną nogą tkwi zawsze w przeszłości  „nie jestem w stanie się przeszłości pozbyć, bo jest dla mnie zbyt ważna”. Piosenkarka mówi również o swojej artystycznej drodze, na której stopniowo oddala się od main-streamu oraz o tym jak wygląda jej zawodowa współpraca z mężem . Równie szczerze wypowiada się o świecie show biznesu „czasami mam poczucie żenady – bo po co te wszystkie ceregiele, przebiórki, robienie z siebie idioty?…żeby artysta wyszedł i zaśpiewał jeden utwór, pracuje cała ekipa-fryzjer, makijażyści. Czasami mnie to przerasta”.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

Temat miesiąca: Po co nam dziś ślub, czyli nowe zasady małżeństwa. Z czego wynika ta utrzymująca się tendencja bycia rezem bez ślubu? Z wygody czy trzeźwego osądu?

Polka na lekach: O ciemnej stronie leków psychotropowych i  lekomanii bez tabu. Dlaczego coraz więcej kobiet zaczyna ich nadużywać?

Wychowanie: Dlaczego dzieci mają prawo do awantur? O świecie, w którym panują nie tylko miłe emocje.

 

Grudniowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości  256 stron, w nakładzie 135 tys. egz., w cenie 9,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w Internecie (Onet, WP, Film Web,  Facebook, Zwierciadlo.pl), Radiu Kolor, miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz