W czwartek, 23 października br. na rynku ukazało się listopadowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterką okładki oraz rozmowy prowadzonej przez Magdę Mołek jest wokalistka Tatiana Okupnik. Wydanie można kupić również z „Poradnikiem Pozytywnego Odchudzania”.
W bieżącym numerze w debacie bierzemy pod lupę sławnych, pięknych i bogatych. Sprawdzamy, czy show biznes wzmacnia, czy psuje. Czy porównując się do celebrytów, niszczmy swoją samoocenę, czy budujemy? Rozmawiają Paulina Młynarska i jej goście: Karolina Korwin Piotrowska,  Katarzyna Kwiatkowska, Agnieszka Pilaszewska i Miłosz Brzeziński.

W cyklicznym, autorskim wywiadzie Tatiana Okupnik mówi Magdzie Mołek, w jakim miejscu  życia jest w tej chwili oraz o tym, dlaczego „nie zamiata swoich potrzeb pod dywan”.

W numerze także druga odsłona akcji społecznej „Solidarność Kobiet ma Sens”, w postaci konkursu dla czytelniczek, na opisanie swojej historii dotyczącej wzajemnego wspierania się kobiet, istniejących relacji zawodowych oraz  trudnościach wynikających z rywalizacji w środowisku pracy. Akcja ma także swoją odsłonę na FB w postaci działań social marketingowych, mających na celu zachęcenie uczestników do dołączenia do akcji. Jest to akcja ogólnopolska, której celem jest promowanie wzajemnego wsparcia kobiet w sferze zawodowej. Jej istotą jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym oraz na uczelniach wspiera rozwój ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia. Ambasadorkami akcji są: dziennikarka Paulina Młynarska, Dorota Wellman, Marysia Sadowska, Olga Kozierowska oraz Ałbena Grabowska.
Ponadto do części nakładu numeru listopadowego dołączony jest „Poradnik Pozytywnego Odchudzania“. Poradnik jest praktycznym przewodnikiem po świecie odchudzania, diet oraz zasad zdrowego stylu życia. Jest skierowany do wszystkich pragnących skutecznie i zdrowo schudnąć, jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: gotowania, świadomych zakupów i  doboru odpowiednich produktów spożywczych. Ważnym elementem, „Poradnika Pozytywnego Odchudzania“ są przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne posiłki, bazujące na świeżych, nie przetworzonych produktach. Wydanie ma objętość 100 stron.

Listopadowe wydanie miesięcznika „SENS” ma objętość 130 stron, ukaże się w nakładzie 60 tys. egz. i w cenie 9,90 zł (wydanie z dodatkiem w cenie 11,90 zł) Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią radiową: Radio Kolor, prasową: „Dobre Wnętrze”,  „Zwierciadło”, „Gazeta Prawna”, Internecie (Zwierciadlo.pl, Onet.pl, WP.pl, Facebook, e-darling, Portal Sukces Pisany Szminką)oraz punktach sprzedaży prasy.

Wstecz