We wtorek 28 października br. ukazał się magazyn „Piękno w zdrowiu” – wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO” (Wydawnictwo Zwierciadło).

 

Magazyn jest skierowany do wszystkich, którzy chcą mądrze i skutecznie dbać o ciało, by efekty były trwałe i olśniewające. Wydanie jest zbiorem zasad, porad i trików, które pomogą współczesnej kobiecie kompleksowo zadbać o urodę i zdrowie.  Porusza również tematy związane ze zdrowym trybem życia i odpowiednią dietą oraz  ich wpływem na nasz wygląd i samopoczucie.

Najciekawsze tematy wydania:

 

  • 20 ZASAD DOBREJ PIELĘGNACJI: W czym tkwi sekret pięknej skóry?  Lista zaleceń i porad przygotowana przez doświadczonych dermatologów.
  • CZARNA LISTA SKŁADNIKÓW: Skąd wzięła się ich zła sława i kto z ich powodu cierpi najbardziej? Lista kontrowersyjnych składników i ich profesjonalna ocena.
  • KOSMETYCZNE TOP 5: Jak z dziesiątek tubek i słoiczków wybrać ten jeden najbardziej odpowiedni dla potrzeb naszej skóry? Najbardziej skuteczne i sprawdzone substancje, które powinny znaleźć się w naszych kosmetykach.
  • W HARMONII Z UPŁYWAJĄCYM CZASEM: Co zrobić, by jak najdłużej zachować ciało i umysł w dobrej kondycji? O tym, jak starzeć się pięknie, oraz o specjalizacji medycznej, nazywanej medycyną przeciwstarzeniową.
  • LEKARSTWO NA TALERZU: Jak sposób odżywiania wpływa na wygląd naszej skóry i włosów? O czym warto pamiętać komponując swoją codzienną dietę.
  • 10 LAT MNIEJ W 10 MINUT: Jak wyglądać młodziej bez operacji plastycznych i bez pomocy sztabu specjalistów.

 

„Piękno w zdrowiu” ukazało się w objętości 108 stron, w nakładzie 23 tys. egz. i w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie („Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook) oraz w punktach sprzedaży prasy.

Wstecz