W czwartek, 18 września na rynku ukaże się październikowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Do całego nakładu magazynu dołączony został Kalendarzyk na 2015 rok, w dwóch kobiecych wzorach do wyboru.

Bohaterem okładki jest aktor Tomasz Kot. W wywiadzie dla Zwierciadła wyznaje jak zmieniła go rola Zbigniewa Religi w filmie „Bogowie”.  Opowiada również o miłości do dzieci, dla których stara się być zawsze fair i które wyznaczają jego granice.  Aktor otwarcie mówi o tym, dlaczego unika fałszywej grzeczności  i  bycia celebrytą  „W cywilu wybieram opcję jak najnormalniejszą. Nie kręcę się tam, gdzie kręcą się ludzie których spotykam w pracy”.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

  • Temat numeru: jak żyć dłużej, młodziej i mądrzej. Dlaczego coraz częściej ukrywamy prawdę o swoim wieku? Co sprawia, że granica młodości staje się elastyczna?
  • Rodziny zastępcze- dlaczego słyszymy o ich problemach wyłącznie w kontekście skandali, które co jakiś czas wypływają na światło dzienne. Jak pomóc rodzinom zastępczym, żeby było ich coraz więcej?
  • Manipulacja- wpędzanie w poczucie winy, odwoływanie się do poczucia wdzięczności, stawianie w trudnej sytuacji -to wszystko techniki manipulacji. Jak się przed nimi skutecznie obronić?
  • Spotkania: Bill Murraynajwiększy świr w Hollywood, Zosia Wichłacz – o przyspieszonym kursie dojrzewania podczas kręcenia filmu „Miasto 44”, Olga Bołądź– o roli w filmie „Służby specjalne”, która zmieniła ją mentalnie i fizycznie.

Październikowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości  256 stron, w nakładzie 155 tys. egz. i w cenie 12,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią  TV,  w Internecie (Onet, WP, Film Web,  Facebook, Zwierciadlo.pl), Radiu RMF, RMF Classic, Radiu Kolor, Radiu Zet Chilli, miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.Wstecz