W środę, 13 sierpnia na rynku ukaże się wrześniowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).

Specjalnie dla czytelniczek Wydawca przygotował aż trzy wyjątkowe akcje.

13-14 września, w ramach kolejnej już edycji akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki Zwierciadła czekają zniżki do 50% w ponad 2500 sklepach, aptekach, salonach optycznych i księgarniach w całej Polsce.

 

Tylko z tym wydaniem Zwierciadła każda czytelniczka będzie mogła otrzymać 30 zł zniżki na koncert międzynarodowej gwiazdy Jamesa Blunta, którego albumy sprzedały się w milionach egzemplarzy. Blunt odwiedzi Warszawę 3 października w ramach międzynarodowej trasy koncertowej „MOON LANDING 2014 WORLD TOUR”.

 

Dla fanów muzyki jazzowej Zwierciadło przygotowało wyjątkowy konkurs. Do wygrania będzie aż 100 biletów na koncerty Chrisa Bottiego, amerykańskiego trębacza smooth jazzowego, które odbędą się na przełomie września i października w pięciu polskich miastach.

Bohaterką okładki  wrześniowego Zwierciadła jest wybitna aktorka Juliane Moore. Opowiada o swojej kreacji w filmie „Mapy gwiazd”, za którą otrzymała, w tym roku, Złotą Palmę w Cannes, oraz o roli w ekranizacji słynnej serii książkowej „Igrzyska Śmierci”.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

  • Temat numeru: Jak wyjść z toksycznej relacji. O tym, w jaki sposób uwolnić się od niezdrowego i często bolesnego uwikłania w życie i obowiązki innej osoby oraz od problemów, których nie jesteśmy w stanie rozwiązać.
  • Kochać mimo dzieci: Czy pojawienie się dziecka może zagrozić związkowi ? Czy to naprawdę groźne dla miłości, zamienić uczucie do drugiego człowieka w miłość do rodziny?
  • Przewodnik po modzie i urodzie: +35 stron, co nosić, gdzie bywać, jak się malować w nadchodzącym sezonie.

Wrześniowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości 228  stron, w nakładzie 135 tys. egz. i w cenie 9,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w Internecie (Onet, WP, Facebook, Zwierciadlo.pl), Radiu Kolor, Radiu Dla Ciebie, Romance TV, miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz