W środę, 18 czerwca na rynku ukaże się lipcowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).

Wydawca przygotował dla czytelników prezent na lato – książkę „Sex i astrologia”– horoskop partnerski dla dwojga. A w niej m.in. odpowiedź na pytania „jaki wpływ na kochanków mają ich zodiakalne cechy” i „jak wybrać idealnego partnera”.  Książka zostanie dołączona do części nakładu (35 tys. egzemplarzy).

 

Bohaterką okładkową jest aktorka Edyta Olszówka. W rozmowie z redaktor naczelną Zwierciadła Katarzyną Montgomery, opowiada o tęsknocie za miłością i partnerstwem oraz o tym dlaczego nie chce być żoną. Mówi o pokonywaniu własnych lęków i ciągłym zaczynaniu od nowa. Mówi: „zapamiętałam kiedyś dawno temu słowa, że w drodze najważniejsze jest ciągłe zaczynanie od nowa. Nawet gdy zdarza mi się chwila beznadziei i niewiary, to o tym pamiętam.”

 

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

Temat miesiąca: kiedy jesteśmy naprawdę szczęśliwi? Jak osiągnąć szczęście bez względu na to co i gdzie robimy.

Raport: kryzys męskości- dlaczego płeć męska przechodzi do defensywy chociaż nadal dominuje?

 

Porozmawiajmy o seksie: czy korporacja może być niebezpieczna dla zdrowia psychicznego i seksualnego?

Reportaż: wojownicy wielkości dłoni – przejmujące historie rodziców i ich dzieci, które urodziły się za wcześnie i musiały walczyć o każdy oddech i każdą minutę życia.

Spotkania z: upartymi braćmi Andrzejem i Mikołajem Grabowskimi, zdystansowanym Leszkiem Lichotą i charyzmatyczną Emmą Thompson.

W numerze także fotorelacja z gali rozdania nagród „Kryształowe zwierciadła 2014”, która odbyła się 19 maja w Warszawie. Zwierciadło kolejny raz uhonorowało swoimi nagrodami wybitne osobowości świata nauki, kultury, sztuki i życia publicznego. Nagrodę Specjalną dla człowieka dialogu, który łączy, a nie dzieli otrzymał Janusz Gajos. Odbierając statuetkę powiedział m.in.: „Ustawili mnie Państwo na dosyć wysokiej półce pośród tych ludzi, którzy są wspaniali, wielcy przez to, że robią swoje nie oglądając się na boki, z całego serca i najlepiej jak potrafią, jestem Państwu za to niezwykle zobowiązany”.

Wstecz