Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym odwiedziło 65 tysięcy osób. Ile z nich odwiedziło stoisko Grupy Zwierciadło? Wyglądało na to, że prawie wszyscy, gdyż wokół nas mnóstwo było osób z żółtymi balonami z naszym logo oraz noszących pasujące do nich torby.

Nasi autorzy podpisywali książki podczas spotkań autorskich w sobotę i niedzielę. Do wielu ustawiały się długie kolejki. Galeria zdjęć znajduje się na portalu www.zwierciadlo.pl

Dla tych, którzy nie mogli przyjechać na Targi po autograf ulubionego autora przygotowaliśmy pulę książek z autografami w księgarni internetowej Wydawnictwa Zwierciadło http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/.

Dla nas te Targi również były inspirujące – tyle kontaktów z wiernymi czytelnikami „Zwierciadła” i „SENSu”, tyle przemiłych słów na temat naszych książek. Warto było tam się znaleźć.

Największym powodzeniem cieszyły się: premierowa książka Andrzeja i Mikołaja Grabowskich „Jak brat z bratem” oraz zbiór felietonów Macieja Stuhra „W krzywym zwierciadle”. Wierne czytelniczki przybyły także na spotkanie z Ałbeną Grabowską, autorką książki „Lot nisko nad ziemią”.

Wstecz