W czwartek, 17 kwietnia na rynku ukaże się majowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło).

Bohaterką okładki jest wybitna australijska aktorka Cate Blanchett. W wywiadzie, opowiada korespondentce Zwierciadła Joannie Ozdobińskiej, o tym, jakim doświadczeniem była dla niej praca z Woody Allenem, co czuła odbierając drugiego w karierze Oscara  i co było najtrudniejsze w stworzeniu kreacji kobiety na skraju załamania nerwowego, w filmie „Blue Jasmine”.

Specjalnie dla czytelniczek, Zwierciadło przygotowało aż dwie akcje zniżkowe.

 

17-18 maja, w ramach akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki Zwierciadła czekają zniżki w ponad 3500 sklepach, aptekach, salonach optycznych i księgarniach w całej Polsce.

Akcja „Bądź Fit”- to pierwsza,  w segmencie magazynów luksusowych, akcja promująca ćwiczenia w fitness klubach i siłowniach oraz motywująca kobiety do korzystania z porad trenerów personalnych. Na czytelniczki Zwierciadła czekają oferty specjalne w 75 siłowniach i fitness klubach w całej Polsce, m.in. rabaty na karnety, darmowe wejścia do klubów, konsultacje dietetyczne.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

  • Temat numeru: „Przemoc wobec siebie”. Dlaczego współczesne kobiety są dla siebie tak surowe, same narzucają sobie ograniczenia, żyją według nakazów i zakazów: „nie wolno mi popełniać błędów, mylić się, wahać”?. Jak zacząć kochać i szanować samą siebie.
  • Mono-czy Poli? Ile osób kochać by być szczęśliwym? Czy wierność wraca do łask? -zastanawia się Wojciech Eichelberger-psychoterapeuta
  • Spotkania:

Anita Lipnicka – o tym, dlaczego w nic nie wierzy i dlaczego miłość nigdy się nie kończy.

Artur Rojek- o pierwszym solowym albumie, oraz o tym, co czuł, gdy w wieku 34 lat po raz pierwszy spotkał się ze swoim tatą

Alicja Resich-Modlińska i Maria Czubaszek w pełnej humoru rozmowie o wspomnieniach, mężczyznach i  przyjaźni między kobietami.

Majowe wydanie „Zwierciadła” ukazało się w objętości 260 stron, w nakładzie 147 tys. egz. i w cenie 9,90 zł. Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w Internecie (Onet, WP, Facebook, Zwierciadlo.pl, Filmweb), Radiu Kolor, Radiu RMF i RMF Classic, Radiu ZET i Chilli ZET, miesięczniku Sens oraz punktach sprzedaży.

Wstecz