W czwartek, 19 grudnia ukazało się styczniowe wydanie miesięcznika „SENS”.

Bohaterką okładkową jest Joanna Kulig. Żywiołowa, spontaniczna i wszechstronnie utalentowana dziewczyna
z Muszynki, której udało się zrobić karierę. Dlaczego? Bo jak sama mówi „w życiu trzeba ryzykować”.
W rozmowie z Hanką Halek opowiada o swojej drodze zawodowej oraz o rodzinie, która daje jej siłę. Czy pochodzenie z małej miejscowości jest jej kompleksem? Czy zdarza się jej narzekać? Tego dowiedzą się czytelniczki styczniowego Sensu.

Tematem tego wydania są noworoczne postanowienia. Zamiast tradycyjnych kilkunastu postanowień, w 2014 roku redakcja Sensu proponuje czytelniczkom tylko trzy: nie oceniam, nie narzekam i jestem wdzięczna! W numerze o tym skąd bierze się ocenianie, jak skończyć z narzekaniem a zacząć dziękować.

A w części praktycznej ćwiczenia na nowy rok. 5 sposobów by poznać siebie. Jak sprawdzić i poprawić przestrzeń w mieszkaniu. Jak nie dać się zmanipulować oraz jak odświeżyć i wzmocnić związek.

W styczniowym wydaniu spotkania z twórczymi kobietami:

Novika – o tym czym jest według niej kobiecość, o dorastaniu z deficytem mamy i zbliżającej się „czterdziestce”.

Ewa Bukowska– o początkach przygody z filmem, twórczych planach i pomysłach na bajki dla dzieci.

Czy tworząc można poznać siebie? O tym w dodatku „twój coaching”. Pośród wielu dróg rozwoju jest też ta namalowana akwarelą, wyrzeźbiona w drewnie lub naszkicowana ołówkiem. Art Coaching pozwala nadać kształt swoim celom i opisać własne lęki.

W wydaniu comiesięczna porcja testów, ćwiczeń, treningów oraz aktualny informator o warsztatach rozwoju osobistego z najciekawszymi propozycjami na zimę 2014.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w Internecie (zwierciadlo.pl, dziennik.pl Facebook,) oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

Styczniowy numer miesięcznika „SENS” ukaże się w nakładzie 52 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

Wstecz