Dziś ukazało się styczniowe wydanie miesięcznika „ZWIERCIADŁO”!

Bohaterką okładki jest odważna i bezkompromisowa aktorka, wyjątkowa Ewa Kasprzyk.

W rozmowie z Anną Bimer opowiada o swoich życiowych związkach, o znaczeniu wolności. Zdradza jak być silną
i jednocześnie nie zatracić kobiecości oraz jak znaleźć równowagę pomiędzy młodością a dojrzałością. Kobieta pełna sprzeczności. O sobie mówi: „z jednej strony jestem grzeczna, prawa, uporządkowana. A z drugiej – odzywa się we mnie szaleństwo”.

W prezencie dodatek noworoczny: 16 stron horoskopów na 2014. Ich autorką jest słynna astrolożka Penny Thornton. Wykładowczyni, autorka licznych książek, której klientką była m.in. księżna Diana.

Czego życzy sobie w nowym roku pani prezydentowa Anna Komorowska i co wzrusza ją najbardziej? Tego dowiedzą się czytelnicy styczniowego Zwierciadła. W ekskluzywnym wywiadzie, którego udzieliła redaktor naczelnej Katarzynie Montgomery opowiada o tym, co jest dla niej najważniejsze w związku i jak nie zatracić w nim siebie. Mówi również o kompromisie, który określa jako „ustępowanie drugiej osobie w imię miłości i harmonii”.

Wraz z noworocznym numerem rusza nowa akcja „Na szczęście”. Wystarczy otworzyć się na dobro i dobrze nastawić. Dostrzec jak wiele dzieje się na szczęście. Dlatego obiecujemy, że takie zachwyty dnia codziennego nad ludźmi, zjawiskami, wydarzeniami będziemy wychwytywać i przedstawiać na łamach Zwierciadła. Mamy nadzieję, że czytelnicy będą do nas pisać o tych dobrych stronach życia” mówi o akcji Katarzyna Montgomery .

„Dostajemy to, na co jesteśmy gotowi” to temat miesiąca styczniowego Zwierciadła. O tym, że jesteśmy zdolni do rzeczy, o których nam się nie śniło, że potrafimy być dobrzy, silni i sprawczy jeśli tylko chcemy. Nowy rok jest czasem postanowień. A więc redakcja Zwierciadła podpowiada czytelnikom: uwierzcie, zapragnijcie a spełnią się !

W numerze niezwykłe spotkania: Kayah, Szczepan Twardoch, Misia Furtak, Stellan Skawrsgard, Tomek Makowiecki. Przeczytamy także felietony stałych autorów Zwierciadła: Artura Andrusa, Macieja Stuhra, Szymona Majewskiego, Katarzyny Miller i Tomasza Jastruna, oraz gościnnie Zbigniewa Hołdysa.

Wydanie  wspiera kampania reklamowa w, Internecie (Onet, WP, Facebook), radiu (RMF Classic, Kolor) oraz punktach sprzedaży prasy.

Wstecz