12 września ukazało się październikowe wydanie miesięcznika „SENS”. Numer obfituje w niezwykłe spotkania z wyjątkowymi osobowościami. Bohaterką okładki jest Edyta Bartosiewicz. Wraca. Nie do poznania. Z nowym kolorem włosów, spokojniejsza, mądrzejsza, bardziej kobieca. Czy wciąż ma „to coś”? W szczerym wywiadzie opowiada o drodze, którą przeszła, o pokonywaniu lęków, słabości i traumy.  Piosenkarka porusza również bardzo trudny i osobisty temat straty najlepszej przyjaciółki. Dla czytelników to wyjątkowa okazja aby zajrzeć do duszy niezwykłej artystki.

Na łamach tego numeru goszczą także Małgorzata Szumowska, Łukasz Jemioł i Mirosław Baka, którzy opowiadają o miłości, pasji i sztuce. Głównym tematem numeru jest PRZYJAŹŃ. Dla czytelniczki to okazja aby odpowiedzieć sobie na pytanie „jaką jestem przyjaciółką”, „kiedy przyjaźń mnie wzmacnia a kiedy szkodzi”, co zrobić by przetrwała lata.

Kariera zamiast miłości, czyli jak kochają silne kobiety, które nie przyznają sobie prawa do słabości? Nieustraszone wojowniczki, które walczą ze światem i  swoim ciałem.

Dla ciała i zmysłów: sex coach na kryzys w sypialni i jak to wygląda w praktyce. Na czym polega dieta intuicyjna – zdradza Maciej Szaciłło.

W numerze październikowym kolejna odsłona dodatku „Twój coaching”. Treningi, zajęcia, ćwiczenia, czyli lepsza jakość życia w praktyce. Tym razem wszystko o intuicji. O tym jak znaleźć swój wewnętrzny GPS, czyli czego nie wiemy o wewnętrznym  głosie a powinniśmy wiedzieć.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w radiu (w Chilli Zet i Radiu Kolor), Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook) oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

Październikowy numer miesięcznika „SENS” ukazał się w nakładzie 52 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

KAROLINA SIEWIERSKA-KOŁODZIEJ

Specjalista Promocji i PR

Wstecz