Już w sprzedaży listopadowe wydanie miesięcznika „ZWIERCIADŁO” poszerzone o 30 stronicowy PRZEWODNIK TERAPEUTYCZNY.

Bohaterką numeru jest AGATA KULESZA, kobieta „z piekła rodem”, tak przedstawiono aktorkę na festiwalu w Gdyni przed pokazem filmu „Ida”, za którą zdobyła Złote Lwy. Aktorka zdradziła nam ,że płacze wtedy gdy nikt nie widzi, to ją oczyszcza po wyczerpującej pracy. W rozmowie przyznaje, że stawia na wzbogacanie się w środku zamiast na myślenie o wizerunku kreowanym przez specjalistów od PR. Co kształtuje jej zdrowy dystans zawodowy? Jakie doświadczenie okazało się tym przełomowym? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w szczerej rozmowie do listopadowego wydania „Zwierciadła”.

Tematem miesiąca w listopadowym wydaniu „Zwierciadła” jest sens naszego życia: Żyj, niczego nie żałuj! Wszystko ma sens. Głęboko w nas tkwi pragnienie, by pozostawić po sobie ślad, dlatego każdy dzień powinien być przeznaczony na dokonanie czegoś ważnego. Bo każdy dzień może być ostatni. I nie dlatego, że może nadejść śmierć, ale, że może być na coś za późno.

W tym wydaniu arcyciekawe wywiady: HUGH JACKMAN, ROMAN POLAŃSKI, JULIA KOLBERGER, KRZYSZTOF KRAUZE, JOANNA BATOR, zdobywczyni nagrody NIKE, oraz rozmowa z ikoną rocka, Lennym Kravitzem, o jego drugim wcieleniu – wcieleniu aktora.

Od wydania listopadowego na stałe jest z nami Marek Raczkowski i jego rysunki ilustrujące temat miesiąca. Do grona stałych felietonistów dołączył także Artur Andrus. W numerze przeczytać można również felietony naszych stałych autorów: Macieja Stuhra, Szymona Majewskiego, Doroty Masłowskiej, Katarzyny Miller i Tomasza Jastruna oraz gościnny felieton Andrzeja Saramonowicza.

Przewodnik terapeutyczny Gabinety psychoterapeutów przeżywają prawdziwe oblężenie. Zarówno te prywatne jak i publiczne. Boimy się o swoje zdrowie psychiczne, ale też chcemy, żeby ktoś nas wysłuchał, zaakceptował, pomógł żyć. Większość poszukujących pomocy to kobiety. Jak wybrać dobrego psychoterapeutę? Co jest sygnałem, że potrzebne nam wsparcie? Z jakich metod terapeutycznych możemy korzystać i czego możemy oczekiwać?

Wydanie  wspiera kampania reklamowa w prasie, Internecie oraz punktach sprzedaży prasy.

Zapraszamy do obejrzenia backstage z sesji zdjęciowej z Agatą Kuleszą: http://www.youtube.com/watch?v=zQM8Fbv9tvs&feature=youtu.be

Wstecz