W czwartek, 21 listopada ukazało się grudniowe wydanie miesięcznika „ZWIERCIADŁO”!

Bohaterką numeru jest MAGDALENA KUMOREK, aktorka która wciąż się rozwija. Jest świadoma i ciekawa siebie – gotowa na każdy eksperyment. Poza aktorstwem rozwija również swoją drugą pasję, którą jest muzyka. Niebawem będziemy mogli posłuchać jej głosu na nowej płycie „Śmiercie”, do której także skomponowała muzykę. Płyta powstała z miłości do muzyki ludowej i twórczości Bolesława Leśmiana. Jak sama o niej mówi: „Odbiorca melancholii znajdzie tu mało. Raczej wadzenie się z tym , co nieuchronne, radość z życia i kilka nut z przytupem w tle”.

„Jesteśmy zaprogramowani na dobroć” to temat miesiąca w grudniowym wydaniu „Zwierciadła”.

Często podchodzimy do pomagania jak do każdej innej transakcji ekonomicznej opartej na strategii minimum kosztów, maksimum zysków. Czy tak powinna wyglądać dobroć? Co takie zachowanie ma wspólnego z altruizmem? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziemy w grudniowym temacie miesiąca.

W tym wydaniu również arcyciekawe wywiady: SCARLETT JOHANSSON, AGNIESZKA HOLLAND, OJCIEC GUY GILBERT, JOWITA BUDNIK, MACIEJ MALEŃCZUK.

Zbigniew Lew Starowicz w rozmowie dla Zwierciadła przyznał, że z racji wykonywanego zawodu seksuologa miał również grono swoich adoratorek. Teraz ostrzega studentów, że profesja seksuologa podwyższa atrakcyjność.

W grudniowym wydaniu „Zwierciadła” przeczytamy felieton gościnny Romy Gąsiorowskiej oraz felietony stałych autorów Zwierciadła: Macieja Stuhra, Szymona Majewskiego, Katarzyny Miller i Tomasza Jastruna.

Wydanie  wspiera kampania reklamowa w prasie, Internecie oraz punktach sprzedaży prasy.

Zapraszamy dp posłuchania utworu z płyty Magdy Kumorek: http://www.youtube.com/watch?v=U1ldmklQDSY

Wstecz