SIERPNIOWE ZWIERCIADŁO Z KATARZYNĄ FIGURĄ I WAKACYJNYM DODATKIEM O SEKSIE

W czwartek, 25. lipca, ukaże się sierpniowe wydanie miesięcznika „ZWIERCIADŁO”. Bohaterką okładki jest KATARZYNA FIGURA, którą ostatnio możemy oglądać w roli Kaliny Jędrusik w wystawianym przez Teatr Polonia monodramie „Kalina”. W naszej rozmowie mówi miedzy innymi: „Rola Kaliny to moja odpowiedź    na rzeczywistość, która mnie otacza. To mój manifest. Pokazując Kalinę Jędrusik pokazuję też samą siebie. Mówię, że nie można się dać. Że trzeba walczyć o siebie wbrew wszystkiemu i wszystkim”.

Główny temat sierpniowego numeru to Samoograniczenie. Skromniej czyli lepiej. „Mamy wszystkiego         za dużo, a pragniemy jeszcze więcej. Toniemy w nadmiarze, a dokładamy sobie kolejną zdobycz. A może by tak zamiast zdobywać – zacząć się pozbywać? Przestać gromadzić to niezbędny krok                             do uporządkowania życia”.

Polecamy także wywiad z Olgą Lipińską. Przez lata rozbawiała miliony telewidzów do łez. Nam pokazała swoją zupełnie inną twarz. Ponadto w rozmowach: Natalia Niemen, Paulina Młynarska, Peter Greenaway oraz aktor z dziada pradziada – Grzegorz Daukszewicz. W numerze nie mogło zabraknąć felietonów Macieja Stuhra, Tomasza Jastruna, Szymona Majewskiego oraz Katarzyny Miller. Gościnnie w roli     felietonisty występuje także Andrzej Morozowski.

W wydaniu sierpniowym czytelnicy znajdą także 50 stronnicowy WAKACYJNY DODATEK O SEKSIE, a w nim:

  • komu dziś potrzebny jest seks?
  • czy tantra może nas jeszcze czymś zaskoczyć?
  • intymność kontra namiętność
  • sztuka zdejmowania, czyli striptiz z przymrużeniem oka
  • erotyczny kalejdoskop

i wiele innych tematów, które podgrzeją temperaturę związku

Wydanie  wspiera kampania reklamowa w Radio Kolor, Chilli ZET, Polityce, miesięczniku SENS oraz promocja w Internecie i w mediach elektronicznych Grupy Zwierciadło.

Sierpniowy numer Zwierciadła ukaże się w nakładzie 143.000 egzemplarzy, w objętości 218 stron i w cenie 9,90 zł.

JOANNA MAZUR

Dyrektor Promocji i PR

 

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.

ul. Karowa 31a, 00-324 Warszawa

tel.: +48 22 312 37 57

kom.:+48 509 527 950

faks: +48 22 312 37 21

e-mail: j.mazur@grupazwierciadlo.pl

 

Wstecz