11 lipca ukazało się sierpniowe wydanie miesięcznika SENS. Bohaterką okładki jest Agnieszka Więdłocha – dziewczyna trochę z innej epoki. Co lubi, a czego się boi? Czy ma przepis na szczęście? Strach jest również tematem przewodnim wydania – skąd się biorą nasze lęki, jak sobie z nimi radzić? Jak robią to inni?

Ponadto w numerze o życiu singielek – dlaczego niektóre kobiety wolą żyć samotnie. Siostry Przybysz opowiadają o zmianach – w życiu prywatnym i zawodowym, o tym co miało na nie największy wpływ i czy są w stanie żyć bez siebie nawzajem. Katarzyna Miller, psychoterapeutka, zdradza swoje sposoby na wzbogacenie życia seksualnego i jaką rolę w życiu kobiet może pełnić literatura erotyczna.

Jak skutecznie motywować pracowników, a jak być autorytetem dla swojego dziecka. Czy wykorzystujesz w pełni swój potencjał? Jak obudzić swoją kreatywność?

W numerze specjalny dodatek – Twój portret magiczny: wylicz swój rok, a dowiesz się, co w nim ważne, co mówią o tobie ulubione barwy i jakie w tobie drzemie zwierzę? – testy i psychozabawy na wakacje.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w Chilli Zet, internecie oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

Sierpniowy numer miesięcznika SENS ukaże się w nakładzie 53 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

 

 

 

Wstecz