13 czerwca ukazało się lipcowe wydanie miesięcznika „Sens”. Bohaterką okładki jest Beata Pawlikowska – przewodniczka po filozofii pozytywnej, a głównym tematem wydania – PODRÓŻ. Beata Pawlikowska – wolna i szczęśliwa kobieta, zachęca czytelniczki do tego, aby posłuchały swojego wewnętrznego głosu i odważyły się pójść za nim. Podróżniczka tłumaczy też, dlaczego czasem warto się zgubić.

Autorzy materiałów lipcowego wydania SENSu wyjaśniają dlaczego należy podróżować i w jaki sposób podróże na nas wpływają: reporterka Maria Wiernikowska opowiada o swojej nowej książce poświęconej podróży do Santiago de Compostela „Oczy czarne, oczy niebieskie”; artystka Katarzyna Pakosińska wyjaśnia dlaczego dla niej podróż to katharsis, a piosenkarka Anna Wyszkoni zdradza czym jest dla niej podróż;

Ponadto, niepokorny muzyk Kazik Staszewski wyznaje co jest gotów zrobić, gdy kocha.

Celem wypraw są zmiany na lepsze – w związku – jak nie wyrzec się siebie, w pracy – skuteczna motywacja kontra wymiana „wybrakowanego pracownika na inny model”, w byciu rodzicem – o filozofii rodzicielstwa bliskości, w zdrowiu – akupresura – metody do zastosowania w domu czy po prostu w życiu – jak poczuć swoją indywidualność, doświadczać swej różnorodności i po prostu być, wyrażając siebie i budując prawdziwy kontakt ze sobą. Jak komunikować się w sposób empatyczny i pokonać focha, jak pracować nad własnymi przekonaniami oraz praktyczne wskazówki jak stać się człowiekiem którym chce się być.

W dodatku specjalnym „Dlaczego dobrze mieć zwierzaka?” o jedynej w swoim rodzaju relacji – przyjaźni między człowiekiem i jego pupilem oraz porady co robić, gdy właściciel zwierzaka wyjeżdża na urlop.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w internecie oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

Lipcowy numer miesięcznika SENS ukaże się w nakładzie 53 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

 

Wstecz