Grażyna Szapołowska na okładce lipcowego wydania miesięcznika „Zwierciadło”.

27 czerwca ukaże się lipcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” Bohaterką okładki jest Grażyna Szapołowska, kobieta o wrażliwej naturze, która zdradza dlaczego nudzi ją wizerunek anioła.

Głównym tematem wydania są wakacje, czyli jak prawdziwie wypocząć na urlopie – i pod palmą i pod gruszą.

Seks publiczny – niszczy czy buduje związek? Co to znaczy kiedy spółczesna kobieta albo współczesny mężczyzna mówi „kocham”?

W wydaniu również rozmowy z Anitą Sokołowską, która, wierzy, że może wszystko zmienić i Romanem Duris, który twierdzi, że jest zaprzeczeniem francuskiego kochanka. Bohaterami numeru są również Mazarine Pingeot – córka Francoisa Mitterranda, Eben Alexander – neurochirurg, który doświadczył istnienia Boga, ale wrócił do życia i aktorka Kristin Scott Thomas.

W wydaniu ponadto stałe felietony Doroty Masłowskiej, Szymona Majewskiego, Macieja Stuhra oraz fotoblog Janusza Gajosa.

Wydanie wspiera reklama radiowa w Radio ZET, w Internecie i miesięczniku SENS.

Wydanie lipcowe „Zwierciadła” ukazało się w nakładzie 142 000 egzemplarzy, w objętości 216 stron, w cenie 8,90 zł.

„Zwierciadło” dostępne jest również w wersji na tablety: aplikacja na iPady jest darmowa i umożliwia zarówno zakup pojedynczych wydań jak i subskrypcję magazynu. Cena pojedynczego wydania to 1,79 €, Cena prenumeraty:
– 3 miesiące: 4,49 €

– 6 miesięcy: 7,99 €

– 12 miesięcy: 14,99 €;

Aplikacja w Google Play również jest do pobrania bez opłat, a jedno wydanie kosztuje  8,90 zł. Aplikacje zostały przygotowane w oparciu o Adobe Digital Publishing Suite przez Wydawnictwo Zwierciadło.

 

 

 

Wstecz