16 maja ukazało się czerwcowe wydanie miesięcznika „Sens”. Bohaterka okładki – Joanna Moro, odtwórczyni głównej roli w serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”, opowiada o emocjach i zdradza czego nauczyła się od bohaterki filmu.

Główny temat numeru „Nie jesteś ideałem? I dobrze!” wyjaśnia czytelniczkom dlaczego perfekcjonizm szkodzi i opowiada o mądrym życiu bez kompleksów.

Niedoskonały, ekstremalny i wielbiący życie Jan Peszek odpowiada na pytanie czy czegoś żałuje?

W numerze również o tym, jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym oraz jak odzyskać równowagę poprzez bioenergoterapię, ćwiczenia Lowena na blokady w ciele oraz  ujarzmienie  sytuacji destabilizujących emocjonalnie. Praktyczne wskazówki pomogą zrobić bilans związku i sprawdzić czy zmierzacie w tym samym kierunku. O nowym układzie sił w polskich rodzinach opowiada artykuł „Tata na pełen etat”, dowiemy się też kto lubi łamać zakazy w seksie i czy za posmakowanie zakazanego owocu można zapłacić utratą raju?

W wydaniu dodatek specjalny: „Dzieciństwo a życie” – o mądrym wychowaniu i jego wpływie na dorosłe życie, czyli o tym co powinno się znaleźć w plecaku niesionym przez całą życiową wędrówkę.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w radiu KOLOR, internecie oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

Czerwcowy numer miesięcznika SENS ukaże się w nakładzie 52 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

Magazyn SENS wydawany jest przez Grupę Zwierciadło.

Wstecz