Bohaterką okładki kwietniowego wydania miesięcznika „SENS” jest Danuta Stenka. Aktorka zdradza czytelnikom dokąd zmierza, jak z nieśmiałej dziewczyny stała się pewną siebie kobietą i co jest dla niej ważniejsze od wizerunku.

Główny temat numeru „Jak być pewną siebie?” przekonuje, że wiara w siebie ma bardzo duże znaczenie we wszystkich naszych działaniach. Autorzy podpowiadają niezawodne metody jak pokonać stres, opanować nieśmiałość, uświadomić sobie własną wartość i uwierzyć w siebie!

Poczucie humoru to recepta na zdrowie! Solidna dawka terapii śmiechem zadowoli nie tylko fanów Cezarego Pazury. Roma Gąsiorowska ściąga pancerz i odkrywa nową ścieżkę rozwoju.

W tym wydaniu, czytelnicy dowiedzą się również, jak medytacją labiryntu wejść głębiej w siebie i dlaczego to takie ważne, terapeutka Ewa Nowak podpowiada jak przekuć marzenie w spełnienie i jak zrozumieć nastolatka, a trenerka Ewa Mażul wyjaśnia jak rozmawiać żeby się dogadać.

W numerze, 16 stron dodatku specjalnego „URZĄDZAMY DOBRY DOM”, czyli jak stworzyć harmonijną przestrzeń. Do swojego azylu uchylają drzwi Ewa Bem, Agata Passent i Marietta Żukowska.

Kwietniowy numer miesięcznika SENS ukazuje się w nakładzie 50 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

Wydanie wspiera kampania reklamowa w radiu Chilli Zet, Radiu KOLOR, internecie oraz w miesięczniku „Zwierciadło”.

 

Wstecz