Główny temat numeru „Fajne ciało od dziś!” to pięć sposobów na to, aby stać się piękną, zakochaną w sobie, szczuplejszą i zdrowszą. Zastanawiasz się co lubisz w sobie, a co odrzucasz? Narysuj to! Chcesz schudnąć przed wiosną, a wszystkie metody zawiodły – spróbuj autohipnozy! Co mówi o twoje ciało? Tego dowiesz się rozwiązując TEST.

Bohaterką okładki i wywiadu jest Monika Kuszyńska. Nikogo nie udaje, nic nie musi, ale czasem lubi porwać się na coś, czego do tej pory się bała. Piosenkarka opowiada, jak zaczęła cieszyć się z małych rzeczy, otworzyła na miłość i nabrała pewności siebie.

W numerze także m. in.: Maciej Maleńczuk opowiada o tym, co potrafi wyprowadzić go z równowagi. Czym nas kuszą nas twarze Greya? Porno-gniot czy zachęta do urozmaicenia w sypialni?

Ponadto w części praktycznej „Sensu”: Konsultacje: sztuka publicznych wystąpień według dziennikarki Marzeny Rogalskiej i trenerki Izabeli Ziemińskiej; Trening: jak mówić, żeby się dogadać – praktyczny program Ewy Mażul

W numerze DODATEK: Mężczyzna – jaki jest?

Wydanie wspiera kampania reklamowa w radiach: Chilli Zet, Kolor, w miesięczniku „Zwierciadło” oraz na portalu zwierciadlo.pl.

Marcowy numer miesięcznika SENS ukazuje się w nakładzie 51 tys. egz., w cenie 9,90 zł i w objętości 136 stron.

Wstecz