W 12. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych magazyny custom publishing wydawane przez agencję Novimedia Sp. z o.o. otrzymały nagrody w kategoriach głównych: Biuletyn Zewnętrzny Roku i Biuletyn Elektroniczny Roku, a także wyróżnienia w kategoriach: Biuletyn Zewnętrzny i Biuletyn Elektroniczny.

W kategorii Biuletyn Zewnętrzny Roku zaszczytne drugie miejsce zdobył magazyn „C&C” (dla klientów Raiffeisen Bank Polska), który pnie się w górę, ponieważ rok temu był laureatem miejsca trzeciego. Zarazem trzecie miejsce w tym roku również przypadło wydawanemu przez Novimedia magazynowi – „Goodyear Serwis” (dla Goodyear Dunlop Tires Polska).

W kategorii Biuletyn Elektroniczny Roku trzecie miejsce zdobył interaktywny newsletter „Zafinansowani”  (dla pracowników Kredyt Banku), który po raz pierwszy był obecny w konkursie – i od razu wspiął się na podium!
W kategorii Biuletyn Zewnętrzny wyróżnienie Zdjęcie Roku zostało przyznane fotografii w tekście pt. „Samochód to nie miejsce na przesądy” w magazynie „Goodyear Serwis” nr 1/2012. W tej samej kategorii nominowane było także zdjęcie okładkowe magazynu  „%” (nr 2/2012, Grupa Copernicus).

Wyróżnienie Layout Roku zdobył po raz kolejny magazyn „C&C” (Raiffeisen Bank Polska). Otrzymaliśmy także dwie  nominacje do wyróżnień:  za Okładkę Roku („%” nr 2/2012) i Tekst Roku („Może być tylko gorzej”, „Goodyear Serwis” nr 1/2012).

Novimedia to najdłużej działająca na polskim rynku agencja content marketingu. Ma na swoim koncie liczne nagrody krajowe i międzynarodowe, w tym 13 nagród Pearl Awards, przyznawanych przez międzynarodowe stowarzyszenie prasy firmowej – Custom Content Council w Nowym Jorku.Firma jest częścią Grupy Zwierciadło od października 2010 r.

Novimedia realizuje projekty dla kilkudziesięciu firm: magazyny zewnętrzne i wewnętrzne, e-magazyny i e-newslettery, raporty roczne, strony www, blogi, social media. Świadczy również usługi PR-owe, planuje i organizuje imprezy okolicznościowe. Zespół Novimedia tworzą wydawcy z wieloletnim doświadczeniem w dziennikarstwie, marketingu i public relations oraz graficy mogący się pochwalić wyróżnieniami ASP, ogromnym doświadczeniem, kreatywnością, a także wyjątkowym wyczuciem stylu i designu.

Wstecz