Portfolio produkcji Novimedia wzbogaciło się o nowy magazyn wydawany dla Peugeot Polska. Premiera pierwszego numeru „Peugeot Experience Magazine” zbiegła się w czasie z prezentacją na polskim rynku najnowszego modelu marki – Peugeot 208.

W wiosennym wydaniu magazynu znaleźć można zarówno solidną porcję tematów motoryzacyjnych, jak i lifestyle’owych, dzięki czemu w „Peugeot Experience Magazine” każdy znajdzie coś dla siebie. Gwiazdą numeru jest nowy Peugeot 208 – szeroko zaprezentowany na łamach magazynu. O nowym modelu mówią także w wywiadach Guillaume De Bienassis, Dyrektor Marketingu Peugeot Polska, i Adam Bazydło, projektant wnętrza najnowszego Peugeot. Obok 208 przedstawiono najnowsze modele hybrydowe oraz ekologiczne rozwiązania francuskiej marki. W części poradnikowej czytelnicy znajdą wskazówki, jak właściwie korzystać z dobrodziejstw elektronicznych asystentów, w które są wyposażone współczesne auta.

Bogatą część lifestyle’ową otwiera ekskluzywny wywiad z Audrey Tautou, francuską aktorką znaną głównie z filmu „Amelia”. Ponadto autorzy zabierają czytelników na wycieczki do krain zamków i pałaców – do Kotliny Jeleniogórskiej oraz Doliny Loary, która zaskakuje nie tylko pięknymi krajobrazami, ale i przepyszną kuchnią.

Najnowszy numer „Peugeot Experience Magazine” będzie dostępny w salonach Peugeot. Premiera magazynu odbędzie się podczas dni otwartych modelu 208 (10-13 maja br.).

Novimedia jest najstarszą i najbardziej renomowaną agencją custom i content publishingową w Polsce oraz jedną z najstarszych w Europie. Prawie 15-letnie doświadczenie, praca zgranego zespołu profesjonalistów oraz doskonałe wyczucie estetyki zostały docenione przez największe na świecie stowarzyszenie agencji prasy na zlecenie, Custom Content Council, które od trzech lat regularnie nagradza produkcje Novimedia m.in. tytułami najlepszych magazynów i najlepszych layoutów świata! Dotychczas agencja, jako jedyna w Polsce i w tej części Europy, zdobyła aż 13 statuetek Pearl Awards – najważniejszych nagród na światowym rynku custom i content publishing. Od października 2010 r. Novimedia jest częścią Grupy Zwierciadło. Obecnie pracuje dla prawie 50 firm, dla których przygotowuje i prowadzi czasopisma zewnętrzne i wewnętrzne, newslettery i e-newslettery, strony internetowe, a także obsługuje klasyczne narzędzia social media – blogi, grupy dyskusyjne oraz portale społecznościowe. Od ponad roku specjalizuje się również w organizowaniu eventów korporacyjnych, działaniach PR oraz doradztwie marketingowym.

Wstecz