Już jest najnowsze kwietniowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” z 49-stronnicowym dodatkiem „Przewodnik po modzie i urodzie”. W dodatku przegląd trendów sezonu, dobre i sprawdzone adresy, nowe marki, zakupy w sieci oraz makijaż i fryzury na wiosnę.

Specjalnie dla czytelników, „Zwierciadło” wspólnie z firmą Thalgo przygotowało konkurs, w którym nagrodami są wyjazdy na zakupy do Paryża, Londynu i Madrytu.

Kwietniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukazało się, w największej jak do tej pory objętości – 272 strony.

Bohaterką okładki jest aktorka Magdalena Popławska a temat miesiąca to: „Jak się podnieść po życiowych upadkach”.

W numerze także: wywiad z Marcinem Bosakiem, Ewan’em McGregorem, w cyklu Spotkania – Urszula Dudziak oraz  Benedykt Peczko, o tym dlaczego mężczyźni odchodzą.

W numerze kwietniowym ogłoszony został plebiscyt „Kryształki Zwierciadła 2012”. W tym roku nominowani są: Monika Borzym – wokalistka jazzowa, Agata Dudek – ilustratorka, Jakub Gierszał – aktor, Marta Grundland – aktywistka, Julia Holewińska – dramatopisarka, Piotr Orzechowski – pianista i kompozytor, Magda Szeniawska – animatorka. Czytelnicy zdecydują, do której z nominowanych młodych, zdolnych osób trafi nagroda.

Łączny nakład wydania kwietniowego to 145 tys. egz., cena 8,90 zł.

Wydanie wspiera kampania telewizyjna (TVN, TVP, TVN tematyczny), promocyjna na nośnikach reklamy zewnętrznej w Metrze, w prasie (”Polityka”, „Newsweek”, „Gala”, „Sens”), oraz w radiu (Radio ZET, RMF FM).

Za kreację i produkcję spotu TV odpowiada Agencja Directors, za planowanie kampanii telewizyjnej Equinox.

 

Wstecz