Portal Zwierciadlo.pl wkroczył w kolejną fazę rozwoju. Nowa wersja portalu oznacza nie tylko nowy i inaczej podany kontent, ale też nową technologię i layout. Zmieniona jest również identyfikacja kolorystyczna serwisu – z zielonej na ciemnofioletową . Na portalu można znaleźć kategorie tematyczne szczególnie poszukiwane przez użytkowników, m.in. trendy i moda, seks, uroda, kuchnia.

Zwierciadlo.pl jest pierwszym serwisem lifestylowym z akcentem psychologicznym, dedykowanym młodym, aspirującym ludziom, którzy dbają o jakość życia. Z myślą o młodym użytkowniku portal wykorzystuje aplikacje interaktywne, znane z serwisów społecznościowych.

Kontent, oparty dotychczas na treściach magazynowych, w zaktualizowanej odsłonie będzie budowany przede wszystkim z artykułów własnych, powstających  bezpośrednio w redakcji portalu oraz pozyskiwanych od współpracujących autorów zewnętrznych.  W ostatnim okresie serwis Zwierciadlo.pl  nawiązał współpracę m.in. z Miłoszem Brzezińskim, Sylwią Chutnik, Jackiem Dubois, Tomaszem Kinem, Anną Orłowską. Wśród felietonistów pozostają cenieni przez czytelników Anna Janko, Tomasz Jastrun, Hanna Samson, Maciej Stuhr.

Za realizację nowej wersji portalu odpowiada agencja Jesion Brand Nature.

Wstecz