W ramach Grupy Zwierciadło została utworzona nowa struktura do organizacji i sprzedaży warsztatów rozwoju osobistego pod brandem Zwierciadła, czyli AKADEMIA ZWIERCIADŁA.

Dla Akademii pracują najlepsi trenerzy, związani od lat ze Zwierciadłem, m.in. Katarzyna Miller, Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska. Przygotowana została bogata i różnorodna oferta programowa dla kobiet, dla par, dla rodziców (w załączniku).  Na pierwszym etapie warsztaty odbywać się będą w Warszawie, na następnym również w innych miastach w Polsce. Wraz z partnerami Akademii zostały przygotowane specjalne pakiety dla uczestników warsztatów.

„Akademia Zwierciadła to kolejne przedsięwzięcie Grupy Zwierciadło skierowane do naszego głównego odbiorcy, czyli nowoczesnej, wykształconej, zainteresowanej rozwojem osobistym KOBIETY – czytelniczki Zwierciadła i Sensu, internautki portalu www.zwierciadlo.pl” – mówi Prezes Wydawnictwa Zwierciadło, Jerzy Szulwic.

„Obecnie obserwujemy stały wzrost zainteresowania rozwojem osobistym, potrzebą lepszego zrozumienia siebie i świata nas otaczającego, pracą nad relacjami z innymi ludźmi oraz poszukiwania pomysłów na wartościowy sposób spędzania czasu. Celem warsztatów Zwierciadła jest wspieranie ludzi w rozwoju osobistym. Warsztaty to czas dla siebie, czas refleksji i inspiracji. To twórczy sposób na spędzenie wolnego czasu. Naszym wyróżnikiem są najlepsi trenerzy, sprawdzona jakość oferty, ekskluzywne i klimatyczne miejsca na organizację warsztatów” – mówi Agnieszka Szlaska, odpowiedzialna za strategię i rozwój projektu.

Akademia Zwierciadła ma również ofertę skierowaną do firm i biznesu, proponuje pakiety dla pracowników, może przygotować program „szyty na miarę” dla firm.

Rozpoczął się właśnie nabór na jesienne warsztaty.

Ruszyła strona www.akademiazwierciadla.pl, gdzie można znaleźć wszelkie informacje o warsztatach oraz zapisać się na nie.

Warsztaty Akademii Zwierciadła są promowane w miesięczniku Zwierciadło, w miesięczniku Sens, na portalu www.zwierciadlo.pl; zaplanowana jest również kampania radiowa i kinowa projektu.

 

Za przygotowanie strategii i rozwój projektu odpowiada Agnieszka Szlaska (Dyrektor ds. Promocji i PR Wydawnictwa Zwierciadło i szef projektu Akademia Zwierciadło).

W zespole Akademii Zwierciadła pracuje Anna Dobrak – Manager ds. organizacji warsztatów.

 

Wstecz