Pomimo ogromnej konkurencji to właśnie książka Wydawnictwa Zwierciadło cieszyła się w ostatnich dwóch tygodniach największym zainteresowaniem klientów kupujących książki w salonach Empiku.

 

„12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie” to zbiór wzruszających rozmów o ukochanych mężczyznach. Lucyna Gągor, Barbara Kazana, Joanna Krupska, Małgorzata Michalak, Beata Lubińska, Magdalena Protasiuk, Jolanta Przewoźnik, Krystyna Łuczak-Surówka, Barbara Stasiak, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska opowiedziały o swoich mężach, Izabella Sariusz-Skąpska o ojcu, a Halina Jankowska oraz jej córka Elżbieta Łuczyńska o synu i bracie. Bohaterki książki  rozmawiały z Joanną Racewicz szczerze i otwarcie. Zapewne dlatego, że jest jedną z nich. Mąż autorki – oficer Biura Ochrony Rządu, kpt. Paweł Janeczek – był w  prezydenckim samolocie podczas feralnego lotu. A ona jest jedną spośród osób, których życie odmieniło się 10 kwietnia 2010 r.

 

Uznanie czytelników odzwierciedla nie tylko liczba sprzedanych egzemplarzy, ale również napływające do wydawnictwa opinie osób, które przeczytały książkę.

Wstecz